01-03
czerwca
Budowlana zabawa

Chcecie poczuć się jak na prawdziwym placu budowy? Z okazji Dnia Dziecka w dniach 1-3 czerwca Centrum Janki zaprasza na wydarzenie ze specjalnymi maszynami budowlanymi dla dzieci oraz strefą zabaw dla najmłodszych.

Z okazji Dnia Dziecka w Centrum Janki pojawią się maszyny budowlane w wersji dla dzieci – walec, koparka i buldożer, w których każdy maluch będzie mógł zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Na najmłodszych czekają również zajęcia z betonowania, podczas których dzieci będą mogły uwiecznić „w betonie” swoją dłoń, napis lub element dekoracyjny, a następnie pokolorować stworzony odlew i zabrać go do domu. Nie zabraknie również zabawy z ogromnymi piankowymi klockami oraz stanowiska architektów, czyli miejsca twórczej ekspresji dzieci z wykorzystaniem kredy.

Dodatkowo, przez najbliższe trzy dni – od 1 do 3 czerwca – najmłodsi będą mogli pobawić się w wielkiej piaskownicy przypominającej plac budowy. Dzięki 5 tonom piasku i dostępnym zabawkom, dzieci będą mogły sprawdzić się w roli małych budowniczych oraz tworzyć wielkie budowle, w tym pokazać wszystkim swoją „piaskową” wizję Centrum Janki po rozbudowie!

budowlana_29052017_mini