01-26
kwietnia
Drzewo Korzyści

w dniach 1-26 kwietnia w Centrum Janki odbędzie się innowacyjna akcja będąca jednocześnie konkursem i loterią – Drzewo Korzyści, polegająca na „sadzeniu” wirtualnych drzew w specjalnej aplikacji dostępnej pod adresem www.drzewokorzysci.pl, dzięki którym klienci mogą zdobywać cenne nagrody.

Nowoczesna forma konkursu i loterii w jednym pozwala wszystkim uczestnikom zasadzić swoje wirtualne drzewo oraz pielęgnować je, obserwując jak rośnie i zmienia się. Drzewo możemy „podlewać” dokonywanymi w Centrum Janki zakupami, przy przeliczniku 1 złoty = 1 punkt w konkursie, 100 złotych = 1 los na loterię. Wystarczy tylko zrobić zakupy, zarejestrować paragony w aplikacji „Drzewo Korzyści” dostępnej pod adresem www.drzewokorzysci.pl oraz zachować je na losowanie finałowe. Dodatkowe punkty można zbierać za codzienną pielęgnację drzewa oraz zapraszanie znajomych z Facebooka do aplikacji. Codziennie pielęgnując swoje drzewo, klient szybciej osiągnie najwyższe poziomy i będzie mógł „zrywać” cenne nagrody, które na nim zakiełkują.

Dzięki zebranym punktom drzewo można poddać personalizacji zmieniając jego korę, liście lub dodając zwierzęta. Punkty wydane na personalizację drzewa powodują wzrost przelicznika punktów za zakupy. Klienci, którzy zgromadzą wszystkie dodatki do personalizacji, otrzymają nawet 30% punktów więcej do każdych kolejno zarejestrowanych wartości paragonów. Zdobyte punkty można wymienić na nagrody! Codziennie do wygrania ekspresy do kawy Krups, tablety Sony Xperia Z, biokominki, urządzenia do domowego liftingu twarzy, Power Bank, konsole Sony PlayStation4 czy legendarne miksery KitchenAid. Nagrodą główną w „Drzewie Korzyści” jest 10 000 złotych na zakupy w Centrum Janki. Spośród zgłoszonych uczestników w niedzielę 26 kwietnia 2015 roku o godzinie 17:00 wylosujemy zwycięzcę nagrody głównej. Obecność na finale akcji jest obowiązkowa!

drzewo-01042015