31 maja
Egzotyczny Dzień Dziecka w Centrum Janki

Egzotyczny Dzień Dziecka w Centrum Janki

Już 31 maja podwarszawskie Centrum Janki zabierze wszystkie dzieci w daleką podróż do egzotycznych krajów. Na najmłodszych klientów czekają warsztaty plastyczne oraz animacje i konkursy związane z tropikalnym klimatem. A wszystko to z okazji nadchodzącego „Dnia Dziecka”!

W godzinach od 12.00 do 17.00 Centrum Janki zaprasza na gorące emocje w pełnej egzotyki atmosferze. W programie eventu z okazji Dnia Dziecka zaplanowano tańce i korowody taneczne oraz warsztaty plastyczne „Namaluj Dżunglę”. Każdy uczestnik wydarzenia otrzyma hawajską girlandę kwiatową.

31 maja o godzinie 17.00 odbędzie się również wielki finał rodzinnej loterii, w której do wygrania jest wspaniały wyjazd do Tropical Islands pod Berlinem dla czteroosobowej rodziny. Za drugie i trzecie miejsce laureaci otrzymają nagrody pocieszenia w postaci dwóch kart podarunkowych o wartości 1.000 złotych każda. Na wygraną ma wciąż szansę każdy, kto zrobi w dniach 15-31 maja zakupy w Centrum Janki oraz wrzuci otrzymany od hostessy wypełniony kupon do specjalnej urny.

„Nadchodząca niedziela w Centrum Janki upłynie pod znakiem egzotycznej podróży dookoła świata. Wydarzenie z okazji ‘Dnia Dziecka’ przybliży maluchom tropikalne kraje, ich atrakcje i tradycje, a uzupełnieniem całego wydarzenia będzie finał loterii ‘Rodzina w Tropikach’, w której nagrodą główną jest wyjazd do Tropical Islands. Zapraszamy do udziału we wspólnej zabawie oraz życzmy powodzenia podczas losowania finałowego” – mówi Anna Walerych, dyrektor Centrum Janki.

Drukowanie