31-31
października
Hotel Transylwania 2

Z okazji premiery komedii animowanej „Hotel Transylwania 2” zapraszamy wszystkich, a zwłaszcza najmłodszych, na wyjątkowy dzień pełen niespodzianek z bohaterami filmu.
Najbardziej spektakularną atrakcją będzie Zamek Krzywych Zwierciadeł – niezwykła instalacja z lustrami zniekształcającymi odbicie – labirynt wzorowany na tajemniczych piwnicach Hotelu Transylwania.

Prawdziwym hitem spotkań może okazać się Gabinet Transformacji Doktora Frankensteina, gdzie animatorzy przemienią śmiałków w hrabiego Draculę lub jego córkę Mavis, Frankensteina, a nawet… Mumię Murray! Oprócz makijażu, dzieci otrzymają gadżety, które sprawią, że na chwilę staną się ich ukochanymi bohaterami.

Co godzinę od 11:30 chętni będą mogli wziąć udział w zabawnych i bardzo smacznych Warsztatach Kulinarnych Hrabiego Draculi, a także zrobić sobie zdjęcie z prawdziwym Draculą i Mavis.
Dla najmłodszych przygotowaliśmy Mini-kino, w którym pokażemy pierwszą część Hotelu Transylwanii, a w Strefie Plastycznej pod okiem animatora najmłodsi będą rysowali i lepili w plastelinie swoich ulubionych bohaterów.
Zabawa trwa od 11:00 do 18:00

plakat_500