12 marca
I OGÓLNOPOLSKI TELEWIZYJNY CASTING MONSTER HIGH

W weekend 29 i 30 marca CENTRUM JANKI zaprasza na AKADEMIĘ MONSTER HIGH I OGÓLNOPOLSKI TELEWIZYJNY CASTING MONSTER HIGH.

Ogromna scena, kolorowe reflektory, profesjonalne nagłośnienie.

Telewizja, kamery, wywiady i… uwielbiany przez wszystkich MONSTER HIGH TM! Emocje. Adrenalina. Wydarzenie, które na długo zostanie w Państwa pamięci. Najważniejszym punktem eventu będzie castingu do teledysku MONSTER HIGH TM.

W dniu 30 marca w castingu będą mogły wziąć udział dzieci w wieku od 7 do 13 lat, które zapiszą się na listę castingową. Rejestracja będzie dostępna od godz. 12.30 i potrwa do 17.30. Rejestracji dzieci dokonuje rodzic lub opiekun prawny posiadający upoważnienie Rodzica, podając dane swoje oraz zgłaszanego. Każdy z uczestników otrzymuje wtedy numer startowy, określający kolejność wejścia na scenę. Regulamin konkursu będzie dostępny w stanowisku rejestracji, w dniu castingu.

Droga do wielkiej kariery wiedzie przez trzy etapy:
ETAP 1 to występ na wielkiej scenie w CENTRUM JANKI. Zadaniem każdego z uczestników konkursu będzie zaprezentowanie na scenie fragmentu utworu pt. „Jesteśmy Monster High”. Zwycięzca przejdzie do kolejnego etapu.
ETAP 2 to weekendowe warsztaty szkoleniowe. Zajęcia z laureatami castingów poprowadzą profesjonalni choreografowie. Umiejętności wokalne dzieci szkolić będzie Gwiazda polskiej sceny muzycznej.
EATP 3 to wielki finał. Na zwycięzców czeka zaproszenie na plan filmowy i nagranie teledysku do MONSTER HIGH, który zostanie wyemitowany w telewizji. Najbardziej utalentowane Dzieci z całej Polski, profesjonalna ekipa filmowa oraz wyjątkowe stroje Monster High – możesz być wśród nich .

To nie koniec atrakcji….

W sobotę i niedzielę, specjalnie dla najmłodszych Klientów CENTRUM JANKI zostanie zbudowana Akademia Monster High w ramach której atrakcje zostaną podzielone na cztery tematyczne komnaty:
1. Stanowisko Magii i Czarów – eksperymenty chemiczno-fizyczne,
2. Stanowisko filmowej charakteryzacji Monster High z udziałem najlepszych polskich charakteryzatorów filmowych,
3. Stanowisko Projektowania Strojów Monster High,
4. Fotograficzne Atelier Monster High – zdjęcia po charakteryzacji z rekwizytami z Monster High,

Dodatkowo, dzieci będą mogły skorzystać z profesjonalnych warsztatów taneczno – wokalnych oraz obejrzeć wystawę limitowanych zabawek Monster High.

Patronat medialny nad wydarzeniem objęło Radio Kolor

Więcej informacji na temat castingu na stronie www.castingmh.pl

Serdecznie zapraszamy
CENTRUM JANKI

25774-JANKI MH-PLAKAT 700x1000_LOUD