04-23
grudnia
Kup kartę podarunkową Centrum Janki i odbierz dodatkowe doładowanie

Idealny pomysł na prezent mikołajkowy lub gwiazdkowy? Karta podarunkowa Centrum Janki! Kupując kartę podarunkową w dniach 4-23 grudnia, otrzymasz w podziękowaniu upominek – dodatkowe doładowanie w wysokości 30 złotych.

Karta podarunkowa Centrum Janki to zawsze trafiony prezent, dający wiele możliwości na spełnienie marzeń obdarowanego. Karta podarunkowa Centrum Janki to elektroniczna forma bonu towarowego upoważniająca do zakupu dowolnego towaru we wszystkich sklepach zlokalizowanych na terenie Centrum Janki.

Kupując kartę podarunkową o wartości minimum 100 złotych w dniach 4-23 grudnia, każdy klient otrzyma upominek w postaci dodatkowego doładowania w wysokości 30 złotych.

„Karta podarunkowa to idealny pomysł na prezent, dzięki któremu każdy znajdzie coś dla siebie w bogatej ofercie Centrum Janki. Teraz kupując kartę podarunkową można dodatkowo odebrać upominek – extra doładowanie w wysokości 30 złotych” – mówi Anna Walerych, dyrektor Centrum Janki.

Regulamin promocji dostępny jest w Punkcie Informacyjnym. Karta nie jest imienna i może być przekazywana innym osobom. Karta jest ważna 365 dni od momentu doładowania.

Janki_Karta_11 plakat 70x100_podglad