01-20
marca
Loteria pełna nagród w Centrum Janki

Od 1 do 20 marca Centrum Janki organizuje loterię z atrakcyjnymi i nietuzinkowymi nagrodami. Zakupy za minimum 100 złotych to szansa na wygranie m.in. kart podarunkowych o wartości 50 złotych na zakupy w Jankach, smartfonów, tabletów, ekspresów do kawy czy zegarków.

Zasady loterii są niezwykle proste. Wystarczy w dniach 1-20 marca zrobić zakupy w Centrum Janki za minimum 100 złotych (min. 50 złotych należy wydać na terenie galerii handlowej) na maksymalnie 3 paragonach, wymienić dowody zakupu na kupony (kupony można odebrać u sprzedawców w sklepach lub u hostess w Punkcie Obsługi Loterii), rejestrować kupony w specjalnych sejfach multimedialnych zlokalizowanych na terenie Centrum Janki oraz sprawdzać, czy wygrało się nagrodę natychmiastową. Klienci, którzy od poniedziałku do piątku będą robić zakupy w godzinach 10.00-15.00 otrzymają podwójną liczbę przysługujących im kuponów.

W puli nagród znajdują się karty przedpłacone o wartości 50 złotych na dodatkowe zakupy w Centrum Janki, smartfony, tablety, kamery, aparaty, ekspresy do kawy, zestawy kosmetyków, zegarki i wiele innych.

Przed nami pierwsza w tym roku loteria z atrakcyjnymi nagrodami. Zapraszam do udziału w zabawie, w której na każdego czeka coś fajnego. Wystarczą zakupy za minimum 100 złotych, aby mieć szansę na wyciągnięcie nagród z sejfu” – mówi Anna Walerych, dyrektor Centrum Janki.

Regulamin loterii dostępny w Punkcie Obsługi Loterii oraz siedzibie Organizatora.

loteria-26022016