25 czerwca
Minionki zawitają do Centrum Janki

W niedzielę 25 czerwca w godzinach 11.00-19.00 Minionki wspólnie z Gru odwiedzą Centrum Janki. Przez osiem godzin najmłodsi klienci Janek będą mogły odkryć świat żółto-niebieskich bohaterów, zagrać w wielkie koło fortuny, przejechać się minionkobusem oraz zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z ulubioną postacią z bajki. Wszystkie atrakcje podczas wydarzenia są bezpłatne.

30 czerwca odbędzie się premiera długo wyczekiwanej komedii animowanej „Gru, Dru i Minionki”. Z tej okazji w niedzielę 25 czerwca w godzinach 11.00-19.00 Centrum Janki zaprasza najmłodszych klientów do udziału w wydarzeniu „Minionkowy zawrót głowy”. W programie spotkania zaplanowano m.in. minionkowe koło fortuny z nagrodami, mini kino z minionkowymi bajkami oraz stanowiska do gry w nową odsłonę słynnej gry Minion Rush.

Na najmłodszych będzie również czekać piętrowy minionkowy autobus, który zabierze uczestników w 30-minutową podróż do świata małych bohaterów. Ponadto, każdy uczestnik wydarzenia będzie mógł zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w zabawnych stylizacjach, a na specjalnym stanowisku wizażu, makijażyści zamienią dzieci w prawdziwe Minionki. Dodatkowo, o wyznaczonych godzinach, na dużej scenie dzieci, wspólnie z animatorami, będą mogły nauczyć się minionkowego układu choreograficznego.

„Minionki to postacie, które już na zawsze wpisały się w kanon animacyjnej kinematografii. Swoim urokiem podbiły serca dzieci na całym świecie, dlatego w najbliższą niedzielę Centrum Janki zaprosi swoich najmłodszych klientów do wspólnego odkrywania świata Minionków oraz skorzystania z licznych atrakcji przygotowanych specjalnie na tę okazję” – mówi Anna Walerych, dyrektor Centrum Janki.

Janki_Minionki_projekt infokiosk 500x500_v2