Udogodnienia

PRZYJAŹNI DZIECIOM
Centrum Janki jest miejscem przyjaznym zarówno dorosłym jak i ich najmłodszym. Znaleźliśmy się na czwartym miejscu w raporcie „Centra handlowe przyjazne dzieciom” przygotowanym przez firmę doradczą Colliers. Sonda dotyczyła 32 centrów handlowych w aglomeracji warszawskiej, a o opinię poproszeni zostali rodzice.

Pokoje rodzinne:
Na terenie naszego Centrum mamy z dziećmi mogą skorzystać z pokoi rodzinnych, gdzie w miłej atmosferze, bez pośpiechu i stresu, można nakarmić i wygodnie przewinąć niemowlę.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Opaska niezgubka:
Centrum Janki jest nie tylko miejscem przyjaznym dzieciom, ale dba także o ich bezpieczeństwo. Każdy rodzic, który przyjdzie z dzieckiem do Punktu Informacyjnego w Centrum Janki będzie mógł bezpłatnie odebrać specjalną opaskę na rękę dla dziecka, która została zaprojektowana z myślą o zapewnieniu bezpieczeństwa najmłodszych klientów Centrum na wypadek ich zaginięcia. W tym celu wystarczy tylko wpisać na opasce numer kontaktowy do rodzica/opiekuna dziecka, co pozwali na szybką identyfikację malucha. Specjalna opaska na rękę jest produktem bezpiecznym, wykonanym z nowoczesnego oraz oddychającego materiału posiadającego atest PZH. Spełnia nie tylko rolę ochronną i edukacyjną, ale jest również kolorowym podarunkiem, który spodoba się Państwa dziecku.

opaski

Zabawki – bujaki:
Zabawki-bujaki, zlokalizowane w kliku miejscach na terenie Centrum Janki, cieszą się ogromnym powodzeniem wśród najmłodszych odwiedzających CH Janki.

INTERAKTYWNY PLAC ZABAW W CENTRUM JANKI

Centrum Janki jako jedno z nielicznych w Polsce może pochwalić się interaktywnym placem zabawa dla dzieci.
iFoot Kids to nowa multimedialna atrakcja składająca się z reagującej na ruch i dotyk interaktywnej podłogi oraz wielodotykowego stolika – pada. Te dwa elementy w połączeniu ze sobą tworzą nowoczesną strefę dziecięcej rozrywki i gwarantują Maluchom wrażenia nieporównywalne z żadnymi atrakcjami dostępnymi w tradycyjnych miniparkach.
W zależności od wieku i zainteresowań nasze Pociechy mają do wyboru aż 33 niezwykłe animacje o charakterze edukacyjnym i rozrywkowym, dzięki którym będą miały szansę m.in. zagrać w piłkę, lub na interaktywnym pianinie, rozwiązać quizy i wypełnić 5 różnych kolorowanek. Obsługa stolika dotykowego, jak i interaktywnej podłogi, jest niezwykle prosta i intuicyjna, dzięki czemu z iFoot Kids mogą korzystać nawet najmłodsze dzieci.
Interaktywny plac zabaw znajduje się pomiędzy salonem YES a perfumerią Sephora, od strony zachodniego wejścia do Centrum Janki i jest dostępny dla klientów w godzinach pracy centrum handlowego.
Dodatkowo dla najmłodszych klientów Centrum mamy coś specjalnego – książki z kolorowymi obrazkami dostępne przy strefie Wi-Fi.
Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców z dziećmi do wspólnej zabawy!

placzabaw-28112016

STREFA WI-FI

Bezpłatna sieć Wi-Fi to kolejne rozwiązanie przygotowane z myślą o klientach naszego Centrum. Dzięki publicznemu hot spotowi zlokalizowanemu w specjalnej strefie, każdy może skorzystać z bezpłatnego internetu podczas zakupów w Centrum Janki.

Strefa Wi-Fi

CENTRUM JANKI WYRÓŻNIONE ZNAKIEM JAKOŚCI KIDZONE 2013
Centrum Janki, zlokalizowane w Jankach pod Warszawą, zostało uhonorowane Znakiem Jakości KidZone 2013, który przyznawany jest firmom wprowadzającym nowoczesne rozwiązania pro-dziecięce. Centrum Janki to jedno z pierwszych centrów handlowych w Polsce, które otrzymało certyfikat KidZone.

Centrum Janki skrupulatnie dba o wysoką jakość oraz poziom bezpieczeństwa. Systematycznie wprowadza także nowe atrakcje dla najmłodszych klientów centrum. W 2013 roku otwarto na terenie obiektu interaktywną strefę zabaw dla dzieci, wykorzystującą najnowocześniejsze technologie, w tym rozszerzoną rzeczywistość (Augmented Reality). Do dyspozycji najmłodszych w wieku 3-7 lat są: podłoga interaktywna oraz stolik dotykowy, przy których dzieci mogą rozwijać swoją wyobraźnię, ćwiczyć refleks oraz rozwijać umiejętności społeczne. „Cieszymy się, że nasze centrum handlowe zostało wyróżnione certyfikatem KidZone. Potwierdza to, że Centrum Janki jest miejscem przyjaznym rodzinom z dziećmi. Będziemy dokładać wszelkich starań, aby jakość naszych produktów i usług dedykowanych najmłodszy była nadal na jak najwyższym poziomie oraz poszukiwać nowych rozwiązań pro-dziecięcych” – mówi Anna Walerych, dyrektor Centrum Janki. Patronat honorowy nad Znakiem Jakości KidZone sprawuje Rzecznik Praw Dziecka.

Patronat honorowy nad Znakiem Jakości KidZone sprawuje Rzecznik Praw Dziecka. Projekt ma na celu wyróżnianie i promocję podmiotów, dla których jakość produktów i usług dla najmłodszych stanowi kluczową wartość.

www.chjanki.pl

logo_ZJ_wektor 

NIEPEŁNOSPRAWNI

Centrum Janki przygotowało dla osób niepełnosprawnych odwiedzających Centrum udogodnienie w postaci możliwości wypożyczenia bezpłatnie wózka inwalidzkiego. Chcemy, aby wizyta w naszym Centrum nie sprawiała nikomu trudności, ale była przyjemnością. Każdy, kto ma problemy z poruszaniem się może wypożyczyć wózek inwalidzki. Chęć skorzystania z wózka należy zgłosić w Punkcie Obsługi Klienta Centrum Janki pod numerem telefonu: 22 711 30 00, aby obsługa mogła dostarczyć wózek do Punktu Obsługi Klienta bądź na parking.