26-30
kwietnia
Odwiedź Jarmark Produktów Regionalnych w Centrum Janki

Zastanawialiście się już nad majówkowym piknikiem? W dniach 26-30 kwietnia w podwarszawskim Centrum Janki odbędzie się Jarmark Produktów Regionalnych, podczas którego będzie można nabyć zdrowe i smaczne produkty – idealne na majówkowe wypady za miasto i nie tylko.

Pieczywo na zakwasie, wędliny z Podlasia i Lubelszczyzny, sery regionalne oraz oscypki, regionalne ciasta i pierniki, eko-przyprawy czy miody to tylko niektóre smakołyki, które zaprezentują polscy producenci podczas najbliższego Jarmarku Produktów Regionalnych w Centrum Janki. To doskonała okazja, aby zakupić od lokalnych wytwórców wypieki i przysmaki przygotowywane według tradycyjnej receptury i sposobu przyrządzania, przekazywanego z pokolenia na pokolenie.

„Centrum Janki od dawna wspiera lokalnych producentów i promuje polskie produkty, dlatego po raz kolejny organizuje Jarmark Produktów Regionalnych. Jestem przekonana, że i tym razem każdy koneser dobrej kuchni doceni lokalnych producentów i zakupi niejeden smakołyk. Najbliższe spotkanie ze zdrową żywnością z pewnością pozwoli dobrze przygotować się na majówkowe piknikowanie i ulubiony przez wszystkich sezon grillowy” – mówi Anna Walerych, dyrektor Centrum Janki.

Jarmark Produktów Regionalnych dostępny będzie w godzinach otwarcia Centrum Janki.

Janki_Jarmark majówka