07-21
października
Stylowa bitwa z Centrum Janki

W miniony weekend podwarszawskie Centrum Janki zapewniło swoim klientkom możliwość wzięcia udziału w jesiennych metamorfozach pod czujnym okiem makijażystki, fryzjera oraz stylistki. Wszystkie stylizacje powstałe w czasie wydarzenia „Stylowy maraton HOT Moda” mogły wziąć udział w konkursie „Stylowa bitwa” na profilu Centrum Janki na Facebooku, który trwa od 7 do 21 października.

„Stylowy maraton HOT Moda” przyciągnął do Centrum Janki wiele klientek zainteresowanych udziałem w warsztatach stylu, personal shoppingu oraz metamorfozach. Panie chętnie oddawały się w ręce makijażystów marki Dior, fryzjerów z salonu Denique oraz stylistki, która pomagała w doborze stroju do zwieńczenia metamorfozy i sesji fotograficznej. W tym czasie najmłodsi klienci Centrum Janki chętnie uczestniczyli w zajęciach z projektowania ubioru dla owoców i warzyw oraz tworzyli zabawne przebrania dla niecodziennych manekinów, a także bawili się wspólnie z tatusiami na najnowszych konsolach Sony PlayStation.

Panów przyciągnęła także Strefa Alfa Romeo, gdzie mogli dowiedzieć się wielu ciekawostek motoryzacyjnych i zapoznać z nagrodą główną konkursu organizowanego przez HOT Moda – samochodem Alfa Romeo MiTo.

Efekty przeprowadzonych podczas wydarzenia metamorfoz zostały zwieńczone sesją zdjęciową Pań, które biorą udział w konkursie „Stylowa bitwa” na profilu Centrum Janki na Facebooku. Uczestnicy zabawy mogą głosować na najlepsze ich zdaniem stylizacje i w kreatywny sposób uzasadnić swój głos. Na autora najciekawszego komentarza czeka karta podarunkowa o wartości 300 złotych na zakupy w Centrum Janki. Autorzy sześciu stylizacji z największą liczbą oddanych głosów także zostaną nagrodzeni kartami podarunkowymi na zakupy w Jankach.

„Stylowy maraton HOT Moda przypadł do gustu naszym klientom, którzy chętnie włączali się w wydarzenie i uczestniczyli w licznych zaplanowanych atrakcjach. Cieszymy się, że nasze klientki z przyjemnością poddawały się jesiennym metamorfozom, a teraz mają szansę wygrać nagrodę w naszym konkursie na Facebooku. Zapraszam wszystkich do głosowania na ulubione stylizacje i wejścia do gry o atrakcyjne upominki” – mówi Anna Walerych, dyrektor Centrum Janki.

Regulamin konkursu „Stylowa bitwa” znajduje się w aplikacji konkursowej dostępnej pod adresem https://www.facebook.com/centrumjanki/app_263940943713821.

stylowy maraton