10-12
lutego
Zimowe dni rabatów w Centrum Janki

W dniach 10-12 lutego Centrum Janki organizuje akcję rabatową z wykorzystaniem aplikacji mobilnej QPONY oraz drukowanych katalogów. Klienci Janek będą mogli skorzystać z ponad 20 specjalnych kuponów rabatowych.

Kupony rabatowe, z których będzie można skorzystać w dniach 10-12 lutego to doskonała okazja do uzupełnienia walizki na rodzinny wyjazd na ferie zimowe czy zaopatrzenia się w kreację na imprezę karnawałową w bardzo atrakcyjnej cenie.

„Początek lutego w Centrum Janki to jeszcze większa oferta rabatowa dla naszych klientów, na których czekają specjalne kupony zniżkowe, z pomocą których będzie można uzupełnić swoją garderobę i kosmetyczkę czy zjeść smaczny obiad z rodziną i przyjaciółmi w przystępnej cenie” – mówi Anna Walerych, dyrektor Centrum Janki.

Dokładne zasady korzystania z każdego kuponu rabatowego oraz wysokość zniżek są opisane w katalogu oraz aplikacji mobilnej QPONY. Kupony nie łączą się z innymi promocjami, nie kumulują się z innymi zniżkami oraz nie można łączyć kuponów ze sobą.

Warto pobrać aplikację QPONY, aby nie tylko skorzystać z weekendowej promocji, ale także być zawsze na bieżąco z ofertą promocyjną ulubionych marek obecnych w Centrum Janki.

dni_rabatów_1022017