05-24
grudzień
Bajkowe Święta w Centrum Janki!

W tym roku przygotowaliśmy dla Państwa naprawdę wieeeelką niespodziankę! Już w sobotę w Centrum Janki  pojawi się bajkowa aranżacja nawiązującą do klimatu przepięknej bożonarodzeniowej opowieści „Dziadek do orzechów”. W specjalnej świątecznej strefie stanie góra prezentów i drewniane figury dziadków do orzechów sięgające aż 2,5 metra. Zrobią ogromne wrażenie nie tylko na najmłodszych i na pewno świetnie będą prezentować się na zdjęciach!

Klocki do wygrania 5-24.12

W tym roku Święty Mikołaj nie dotrze do galerii, ale Centrum Janki umożliwia pozdrowienie go na odległość. W ramach akcji „List do Mikołaja” na terenie galerii stanęły trzy specjalne skrzynki pocztowe, do których do 24 grudnia można wrzucać świąteczne życzenia dla Mikołaja. Na najciekawsze propozycje czeka aż 100 zestawów klocków LEGO®!

Regulamin akcji znajduje się TUTAJ 

Bezpłatne pakowanie prezentów 5-24.12

Dla tych, którzy w Centrum Janki spełnią niejedno prezentowe marzenie, mamy dobrą wiadomość – zapakujemy je za darmo! Świąteczna „Dekoratornia” będzie czynna w dniach 5-24 grudnia. Aby skorzystać z jej usług, wystarczy okazać paragon potwierdzający, że zakupy zostały zrobione właśnie w centrum.

Podaruj pieskom święta! 11-20.12

Dodatkowo klienci, którzy w dniach 11-20 grudnia zrobią zakupy w Centrum Janki za minimum 200 zł, mają szansę otrzymać wyjątkowy prezent – uroczego pluszowego psiaka. Przy okazji mogą też pomóc bezdomnym zwierzakom. Za każdy zarejestrowany w czasie akcji paragon centrum przekaże 1 zł na potrzeby Schroniska na Paluchu. UWAGA: Liczba nagród w akcji jest ograniczona – obowiązują limity godzinowe i dzienne. Szczegóły w regulaminie dostępnym TUTAJ

Pogotowie Gwiazdkowe 18-24.12

W centrum pomożemy też wybrać prezenty pod choinkę. 16 grudnia ruszy Pogotowie Gwiazdkowe Centrum Janki! Świąteczne inspiracje będzie można znaleźć na specjalnej stronie internetowej, natomiast od 18 grudnia w Centrum klientom doradzać będą pomocne elfy. Kupujący będą mogli poszukać prezentowych pomysłów w gwiazdkowym katalogu zawierającym kilkadziesiąt produktów. Z elfią pomocą wybór będzie z pewnością szybki i trafiony!

#BEZPIECZNE ZAKUPY #WYGODNEZAKUPY

Bezpieczeństwo zakupów w Centrum Janki to nasz priorytet. Jak o nie dbamy? Sprawdź tutaj

 

Janki2020_BajkoweSwieta_FB_baner_1200x1200