28 listopad
Black Saturday – sobota wyjątkowych okazji i prezentów

Już w najbliższą sobotę, 28 listopada, w Centrum Janki zostaną ponownie otwarte wszystkie sklepy. Na spragnionych zakupów klientów czekają atrakcyjne rabaty aż do 70% oraz wyjątkowe prezenty.

W Centrum Janki coroczne święto wyprzedaży, Black Friday, Was nie ominie. Na wszystkich spragnionych zakupów wyjątkowe rabaty czekają również w sobotę, 28 listopada.

Wszystkie promocje znajdziesz TUTAJ – ich lista cały czas się powiększa, dlatego zachęcamy do odwiedzania naszej strony na bieżąco.

OKAZJA BY ZDOBYĆ WYJĄTKOWY PREZENT

By spakowanie wszystkich upolowanych okazji było łatwiejsze, mamy dla Was prezent – pojemne, naturalne i optymistyczne torby na zakupy z grafiką przedstawiającą wesołego kłapouchego pieska. Jak  zdobyć jedną z nich? Wystarczy w sobotę, 28 listopada, zrobić zakupy za minimum 100 zł i zarejestrować paragon w punkcie obsługi akcji, zlokalizowanym przy Punkcie Obsługi Klienta. Do rozdania mamy 300 toreb, dlatego kto, pierwszy, ten lepszy!

Regulamin akcji

#3MAMYZPALUCHEM

Nasze torby to nie tylko funkcjonalny i wesoły gadżet – to także szansa na pomoc dla bezdomnych piesków ze Schroniska na Paluchu. Za każdy zarejestrowany w akcji paragon Centrum Janki przeznaczy 3 zł na zakup wysokiej jakości karmy dla podopiecznych schroniska, którzy mają specjalne potrzeby żywieniowe. Dlatego: Uszy do góry! I zapraszamy na sobotnie zakupy.

#BEZPIECZNE ZAKUPY, #WYGODNEZAKUPY

Bezpieczeństwo zakupów w Centrum Janki to nasz priorytet. O czystość i higienę w korytarzach, toaletach czy strefie restauracyjnej dbamy przez całą dobę. Od rana do wieczora ekipy odpowiedzialne za utrzymanie porządku w Centrum Janki dbają o to, by poręcze, klamki, stoły, ekrany dotykowe, a nawet… ściany były starannie zdezynfekowane.  A nocą, po zamknięciu centrum, do pracy ruszają ozonatory i zamontowane w toaletach lampy UV, które najskuteczniej eliminują wirusy i bakterie.

Dzięki dużej przestrzeni, szerokim korytarzom oraz obszernym parkingom z pond 3000 miejsc postojowych, w Centrum Janki zakupy są i bezpieczne, i bardzo wygodne.

Wszystkie informacje na temat bezpiecznych i wygodnych zakupów w Centrum Janki możesz znaleźć tutaj.

 

JANKI_2020_UszyDoGory_Plakat_400x400 5_25112020