18-25
września
BUTIK JANKI W TWOIM DOMU – ZAPRASZAMY NA ZAKUPY ON LINE

Lubisz modowe zakupy w doborowym towarzystwie? I to takie, podczas których nie trzeba ruszać się z domu? Zapraszamy na wyjątkowe spotkanie modowe połączone z zakupami do Butiku Janki on line.

Już 18 września nasze Centrum zagości w Twoim domu!  W ramach Butiku Janki, stylistka Iwona Ryszkowska razem z influencerką modową zaprezentują najciekawsze stylizacje z naszych sklepów. Wszystkie pokazywane produkty będziesz mogła kupić online w butikujanki.pl lub zamówić i odebrać w wybranym sklepie w Centrum Janki!

To 2 spotkania pełne jesiennych trendów i najlepszych stylówek z różnych butików!

Odcinek 1 | „Styl według Suzy” |18 września | 20:00

W pierwszym odcinku stylistka Iwona do współpracy zaprosiła influencerkę i vlogerkę modową @suzylifeblog! Wspólnie przygotowały 4 najlepsze jesienne stylizacje z butików POSH oraz Betty Barcley. Wszystkie looki będą podlinkowane na IS influencerki wraz z kodem rabatowym na całą kolekcję! STAY TUNED!

Spotkanie dostępne na profilach:

www.instagram.com/iwonaryszkowska_stylist/?hl=en
www.instagram.com/suzylifeblog/?hl=en
www.instagram.com/nowecentrumjanki/

oraz na profilu FB Centrum Janki:
www.facebook.com/centrumjanki/

Odcinek 2 | „Styl według Cooka” |25 września | 20:00

W drugim odcinku styl influencerki @Cookapl! Ania to producent kreatywny, mama dwóch Maluchów, doceniana za szykowny, kobiecy i nietuzinkowy styl. Razem z Iwoną, wybiorą 4 jesienne i mocno kobiece stylizacje z butików ANATAKA oraz Ella Boutique. Wszystkie looki będą podlinkowane na IS influencerki wraz z kodem rabatowym na całą kolekcję! STAY TUNED!

Spotkanie dostępne na profilach:

www.instagram.com/iwonaryszkowska_stylist/?hl=en
www.instagram.com/cookapl/?hl=en
www.instagram.com/nowecentrumjanki/

oraz na profilu FB Centrum Janki:
www.facebook.com/centrumjanki/

 

Janki-COVER WYDARZENIE