05-06
marca
Centrum Janki rozkwita na wiosnę!

Wystarczył cieplejszy powiew wiatru, mocniejsze promienie słońca, by w Centrum Janki zapachniało już wiosną. I to dosłownie! 5-6 marca galeria zamieni się w prawdziwy kwiatowy ogród, a panie dostaną piękne bukiety tulipanów!

Na terenie centrum pojawią się specjalne dekoracje wykonane z tysięcy świeżych kwiatów. Urzekając kolorami i cudownym zapachem, wprowadzą do galerii niepowtarzalny, wiosenny klimat. Kwiatowe aranżacje będą nie tylko przedsmakiem zbliżającej się najpiękniejszej pory roku, ale także idealną scenografią organizowanego w Centrum Janki Dnia Kobiet.

Pierwsza niespodzianka już 5-6 marca! Każda klientka (i nie tylko), która w tych dniach zrobi zakupy o wartości min. 200 zł, otrzyma w prezencie piękny bukiet tulipanów. Stoisko akcji czynne w godzinach 12.00-20.00. Szczegóły w regulaminie.

Warto śledzić na bieżąco media społecznościowe Centrum Janki, gdzie już wkrótce przekażemy więcej szczegółów na temat naszych marcowych atrakcji. Nie zabraknie też konkursów z wyjątkowymi nagrodami.

REGULAMIN

 

Janki2021_WiosnaKobiet_FB_baner_1200x1200