27 października
14 listopada
Domowo, smakowo, rozrywkowo… W Centrum Janki trwa wielka akcja rabatowa!

Marzysz o przytulnym, stylowym wnętrzu? Jesień to idealny czas na zmiany w wystroju domu. Przyjdź do Centrum Janki i poznaj nasze wyjątkowe inspiracje w atrakcyjnych cenach niższych nawet o 50%! Wejdź na okazjewjankach.pl i pobierz katalog z ofertami specjalnymi. Znajdziesz tam m.in. kupon do sklepów Home & You, Duka, Leroy Merlin, Jysk czy kwiaciarni Oliflori Kwiaty i Wnętrza.

Przygotowaliśmy też nowe sezonowe menu, a także doskonale już znane i ulubione dania. Odwiedź Restauramę i ciesz się wyjątkowym smakiem potraw z całego świata. W katalogu znajdują się kupony promocyjne do wykorzystania na wynos w takich punktach gastronomicznych oraz restauracjach jak: KFC, Olimp, Salad Story, Akasaka, Pizza Dominium, Sphinx czy Berlin Döner Kebap. Na wyśmienitą kawę i herbatę zapraszają Starbucks, Tchibo, Costa i Five o’clock, a doskonałe desery z wyjątkowymi rabatami serwują: Cukiernia Sowa, A.Blikle i Grycan.

To jeszcze nie koniec cenowych atrakcji! Specjalna ofertę dla klientów przygotowała również strefa rozrywki Centrum Janki – kino Cinema City, a także Księgarnie Świat Książki. Z promocji można również skorzystać podczas zabiegów pielęgnacyjnych w salonach Yasumi, Denique, Jean Louis David czy Time for Wax. W katalogu dostępne są także kupony do lokali oferujących usługi telewizyjne, komórkowe, fotograficzne, a także do wielu innych sklepów, jak Kakadu czy Excellent Office.

Wyjątkowa akcja rabatowa w Centrum Janki potrawa do 14 listopada. Jej finałem będą Dni Domu i Rozrywki, podczas których nie zabraknie konkursów z atrakcyjnymi nagrodami. 13 i 14 listopada na klientów czekać będzie także słodka niespodzianka – 1500 bezpłatnych porcji do odebrania z voucherem dołączonym do katalogu z ofertami specjalnymi.

 

Janki_dom_food_baner_1200x1200