28 wrzesień
Doradca Sprzedaży GO SPORT

GO SPORT to jedna z największych sieci sklepów sportowych w Europie. W Polsce Go Sport obecny jest od 1998 roku, a od października 2019 jest częścią grupy kapitałowej Sportmaster Operation, lidera na rynkach Europy wschodniej i Azji.

Do naszego sklepu w CH JANKI w RASZYNIE poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Doradca Sprzedaży

Jeśli:

  • Lubisz sport?
  • Lubisz rozmawiać i doradzać?
  • Zarażasz innych pozytywną energią?
  • Chcesz pracować z ludźmi takimi jak TY?

Dołącz do naszego zespołu i pomóż nam zadbać o potrzeby naszych Klientów oraz wygląd sklepu. Twoja praca będzie przede wszystkim polegała na obsłudze Klientów na sklepie oraz przy kasie, dbałości o ekspozycję i estetyczny wygląd sklepu.

Zobacz co możesz u nas zyskać?

  • nowych znajomych,
  • zniżki na zakupy,
  • elastyczny grafik,
  • premie,
  • kartę Multisport,
  • szkolenia oraz testy sprzętu sportowego nowych kolekcji.

Aplikacja przez link poniżej

https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=b51403b553bd4f31993e436341189fb5

Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest GO Sport Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy al. Jerozolimskich 179, 02-222 Warszawa. Pani / Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacyjnego w tym przeprowadzenia testów kompetencyjnych oraz w przypadku wyrażenia odpowiedniej zgody testów osobowościowych.

W przypadku wyrażenia stosownej zgody, Pani / Pana dane osobowe będą przetwarzane również dla celów przyszłych procesów rekrutacyjnych. Przesłanie do Administratora danych osobowych w zakresie szerszym niż wymagane przez przepisy Kodeksu pracy, stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych przez spółkę w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę GO Sport Polska sp. z o.o moich danych osobowych zawartych w aplikacji o pracę na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych. Jestem świadomy/a, że mam prawo do wycofania zgody w każdym czasie.

Zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach oraz zgodę na przetwarzanie danych w zakresie szerszym niż wymagane przez przepisy Kodeksu pracy można wycofać w dowolnym czasie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Dla celów dowodowych Administrator prosi o wycofywanie zgody drogą pisemną na adres siedziby Spółki lub elektroniczną pod adres daneosobowemail.go-sport.pl.

Dodatkowe informacje o zasadach przetwarzania i ochrony danych osobowych oraz o przysługujących Pani / Panu prawach dostępne są w Polityce transparentności.

 

_R1A2095a1