4 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S Ś T V W Y Z ×
E
Eobuwie

eobuwie.pl jest liderem rynku sprzedaży obuwia i akcesoriów online w Europie Środkowo-Wschodniej, oferującym ponad 50 tys. modeli ponad 500 marek. Spółka działa obecnie na 14 europejskich rynkach i dynamicznie zwiększa skalę działalności. Dzięki swojemu innowacyjnemu projektowi esize.me oraz tworzeniu sklepów stacjonarnych Spółka zmierza w kierunku rzeczywistej integracji kanałów sprzedaży on-line i off-line.
Idea omnichannel’u pozwala zaoferować klientom nowe doświadczenie zakupowe. W sklepach stacjonarnych eobuwie.pl ofertę przegląda się na tabletach, rola ekranów dotykowych jest kluczowa w procesie zamówienia. Wybrane modele można komfortowo przymierzać w salonie. Buty dostępne na miejscu dostarczane są z magazynu na zapleczu sklepu do klienta maksymalnie w 3 minuty.
Jesienią 2018 roku firma zrewolucjonizowała polską branżę obuwniczą, wprowadzając na rynek usługę esize.me, która na podstawie skanu 3D stopy rekomenduje buty właściwie do niej dopasowane.
Ciągły rozwój i prokonsumenckie nastawienie dostrzegają fachowcy z branży, partnerzy oraz konsumenci, którzy wielokrotnie wyrazili swoje zdanie, przyznając firmie prestiżowe nagrody. Tylko w 2018 roku zostaliśmy docenieni takimi wyróżnieniami jak: Imagine Excellence, Effie Award, Digital Excellence, eCommerce Polska.

CONTACT
website: www.eobuwie.com.pl