18-26
luty
Jedz, baw się i oglądaj – odbieraj bilety za paragony!

Dobre jedzenie i dobra zabawa – w Centrum Janki kusimy apetyczną promocją. Dzięki weekendowej wizycie w jednej z naszych restauracji lub kawiarni, możesz otrzymać wejściówki do Sali Zabaw Fikołki lub Cinema City. Pyszna rozrywka dla dorosłych i dzieci gwarantowana!

Akcja wystartuje w drugiej połowie lutego. W piątek i sobotę 18 – 19 lutego oraz w kolejny weekend 25 – 26 lutego wystarczy, że zjesz coś w jednej z restauracji lub kawiarni w Centrum Janki za co najmniej 50 zł. Uwielbiasz kuchnię japońską, indyjską oraz inne orientalne smaki? A może wolisz pizzę i hamburgery? Wybierać możesz z szerokiej oferty różnorodnych smaków. W naszym centrum czeka na Ciebie ponad 20 miejsc oferujących różną kuchnię. A gdy będziesz mieć ochotę na deser… w kawiarniach czekają na Ciebie przepyszne lody i doskonałe słodkości, które możesz popić różnymi rodzajami kaw, herbat i orzeźwiających napojów.

Paragony za posiłki za minimum 50 zł w czasie tych weekendów umożliwiają zdobycie wejściówek do jednego z dwóch miejsc gwarantujących świetną rozrywkę. Sala Zabaw Fikołki dedykowana jest dzieciom do 11 roku życia, które znajdą tam mnóstwo atrakcji. Na najmłodszych czeka między innymi labirynt z przeszkodami, ścianka wspinaczkowa, zjeżdżalnie i wiele innych, a także mnóstwo rozwijających warsztatów łączących naukę z zabawą. Profesjonalna kadra animatorów i prowadzących dba o bezpieczeństwo oraz doskonałą atmosferę. Z kolei Cinema City swoim bogatym repertuarem zadowoli widzów w każdym wieku, oferując szeroki wybór gatunków filmowych. W zimne, lutowe dni, seans w kinie będzie doskonałym pomysłem na indywidualne lub rodzinne wyjście.

Weekendowa akcja promocyjna ma na celu umilenie klientom zakupów w szare, zimowe dni i pokazanie, że dobre jedzenie i dobra zabawa mogą iść w parze. W oczekiwaniu na wiosnę warto więc wybrać się na coś pysznego, a przy okazji załapać się na darmowe atrakcje.

Stoisko akcji znajduje się w pobliżu strefy restauracyjnej. Czynne jest 18-19.02 oraz 25-26.02.

Regulamin akcji

 

Janki2022_Gastro_FB_baner_1200x1200_A