01-06
lutego
Karnawał okazji w Centrum Janki

Skoro mamy karnawał, to czas na wielkie zakupowe szaleństwo. W Centrum Janki przyjemność z poszukiwania wymarzonych rzeczy będzie można jeszcze pomnożyć! Za sklepowe paragony rozdawane będą karty podarunkowe na kolejne zakupy. Akcja promocyjna potrwa w dniach 1-6 lutego. Stoisko obsługi akcji czynne jest w godzinach 12:00-20:00

Karnawałowa oferta Centrum Janki może przyprawić o zawrót głowy! Sklepy zadbały to, by powitać klientów w nowym roku wyjątkowymi propozycjami i cenowymi okazjami. Na zabawę z modą zawsze jest dobry moment! A może nowe dodatki do wystroju wnętrza? Niewiele trzeba, by każdy dom wyglądał podczas karnawału po prostu szałowo!

Centrum Janki postanowiło dać klientom możliwość nadrobienia sezonowych wyprzedaży i przygotowało tygodniową promocję, dzięki której będzie można dosłownie zabalować na zakupach! Galeria przygotowała aż 600 kart podarunkowych, które będą rozdawane w zamian za paragony. Warto się pospieszyć – codziennie do zdobycia będzie 100 kart o wartości 30 zł, 50 zł lub 100 zł.

Jak zdobyć kartę podarunkową?

Za zakupy o minimalnej wartości 150 zł* – karta o wartości 30 zł w prezencie

Za zakupy o minimalnej wartości 250 zł* – karta o wartości 50 zł w prezencie

Za zakupy o minimalnej wartości 500 zł* – karta o wartości 100 zł w prezencie

*do paragonu z hipermarketu Auchan należy przedstawić drugi paragon z dowolnego sklepu lub punktu usługowego.

Paragonowej akcji promocyjnej towarzyszyć też będzie wyjątkowa scenografia zaprojektowana dla Centrum Janki specjalnie na tę okazję. Balony, cekiny, eleganckie złote i lustrzane elementy sprawią, że każdy będzie się mógł poczuć jak na parkiecie karnawałowego balu. Elegancki InstaSpot to idealny pomysł na niepowtarzalne tło instagramowych relacji!

REGULAMIN

 

Janki2021_KarnawalOkazji_FB_baner_1200x1200