08-15
marzec
Marzec – miesiącem kobiet! Weź udział w naszych konkursach i wygraj 1000 złotych!

W Centrum Janki panie mają swoje święto nie tylko przez jeden dzień! W Dniu Kobiet rozpoczynamy wyjątkową kampanię pełną kobiecych inspiracji i niezwykle atrakcyjnych nagród.
Centrum Janki w dużej mierze tworzone jest przez wyjątkowe kobiety – dla równie niepowtarzalnych kobiet! Za oryginalnymi konceptami, sklepami i puntami usługowymi w Centrum stoją właśnie panie – zdecydowane, silne, oddane swoim pasjom i konsekwentnie podążające za marzeniami. To o nich opowiadamy w specjalnie przygotowanych materiałach wideo, które można zobaczyć w mediach społecznościowych centrum.

Jeśli także znacie inne wyjątkowe kobiety, które szanujecie i podziwiacie, dla których nie ma rzeczy niemożliwych, a ich osiągnięcia mogą być inspiracją dla innych – napiszcie nam o tym i weźcie udział w konkursie na FB.
Do wygrania karta podarunkowa na zakupy o wartości 1 000 zł!

www.facebook.com/centrumjanki/photos/a.118901301530676/3843492189071550/

Jeśli same jesteście przebojowymi bizneswoman albo macie kreatywne pomysły na życie lub oryginalne pasje – chcemy Was koniecznie poznać! Opiszcie nam historię swojego sukcesu. Wszystkie szczegóły konkursu znajdziecie na naszym profilu na FB, który zostanie ogłoszony już 15 marca.

Do wygrania udział w profesjonalnym szkoleniu z marki osobistej. Indywidualne konsultacje poprowadzi Agnieszka Plencler, psycholog, stylistka i mentorka, która w ramach spotkań z zakresu Personal Code podpowie, jak budować swoją przewagę konkurencyjną (rynek pracy), pewność siebie (życie zawodowe i prywatne) i odwagę do tworzenia własnego stylu w zgodzie ze swoją osobowością i wartościami.

 

JANKI-FB-10