22 kwiecień
Medicine powiększa swoją powierzchnię i otwiera się w nowym koncepcie w Centrum Janki!

Po ponownym otwarciu salonu klienci Medicine mogą zrobić zakupy na większej powierzchni – wynosi ona teraz aż 600 m2. Nowa przestrzeń to nie tylko spotkanie z nowymi kolekcjami marki, ale także znalezienie się w autorskim koncepcie zaprojektowanym z największą starannością.

Z każdym kolejnym otwarciem Medicine wprowadza ulepszenia i skuteczne rozwiązania do swoich salonów. Co więcej, koncept został zaprojektowany zgodnie ze światowymi trendami.

Projekt salonu zakłada nowe możliwości w kluczowych strefach. W CH Janki wprowadzono np. nowe strefy (m.in. strefę akcesoriów). Funkcjonalność idzie tutaj w parze z estetyką. Koncept Medicine opiera się na stworzeniu unikalnej atmosfery, którą wyróżniają: wprowadzenie wysokiej jakości naturalnych materiałów, jaśniejsza kolorystyka i harmonia zastosowanych rozwiązań. Ponadto klientów Medicine w CH Janki przywita otwarta witryna, na której można podziwiać najnowszą kolekcję marki. Sesja wizerunkowa to zawsze oryginalne i ciekawe propozycje na aktualny sezon. Unikalny charakter podkreślają również elementy wystroju wnętrz w inspirującym stylu vintage. Wszystko to podkreśla autentyczność i wyjątkowość marki Medicine.

O marce

Medicine to przede wszystkim kreatywność, pasja i zaskakujące współprace. Kultura i sztuka są dla marki nadrzędną wartością nadającą ubraniom oryginalnego charakteru i indywidualności. Jednocześnie Medicine pokazuje, że „wyrażać siebie” można w różnych aspektach życia, a przede wszystkim przez to, co nosimy. Do współpracy regularnie zapraszani są artyści, dzięki którym powstają kolekcje wyróżniające się unikalnym wzornictwem oraz autorskimi printami. Przez to każdą z nich cechuje inny klimat. Marka może pochwalić się wieloma współpracami, m.in. z: Tomkiem Sadurskim, Dawidem Ryskim, Alkiem Morawskim czy Beatą Śliwińską (BARRAKUZ). Ponadto Medicine regularnie podejmuje szeroko zakrojone działania artystyczne, angażuje się w projekty z różnych dziedzin, włącza aktywnie w akcje charytatywne i społeczne. Dzięki oryginalnym kolekcjom ubrań i akcesoriów, limitowanym projektom artystów czy nieszablonowemu projektowaniu salonów i witryn, klienci mają wiele okazji, by poczuć się wyjątkowo.

www.wearmedicine.com

 

1200x1200