30 październik
Moc atrakcji dla dzieci w Centrum Janki

Serdecznie zapraszamy na warsztaty dyniowe, zabawy sensoryczne, pokazy magii… W Centrum Janki nikt na pewno nie będzie się nudził.

Dzieci będą mogły wziąć udział w kilku warsztatach, w trakcie których będą miały okazję stworzyć m.in. wyjątkowego zwierzaka lub inną postać z dyni. Dzięki pomocy animatorów, przy użyciu dyni i materiałów plastycznych, wyczarują oryginalne postacie, wyjątkowe doniczki wypełnione kwiatami, liśćmi i kreatywne lampiony.

Centrum Janki zaprasza także na zabawy sensoryczne z wykorzystaniem tego wyjątkowego warzywa. Animatorzy pokażą, co można zrobić z dynią przed ugotowaniem zupy. Dzięki czemu dzieci będą mogły potrenować skupienie uwagi, małą motorykę, poznać kolory i figury.

Warsztaty „Dyniowe stworki” i zabawy sensorycznie odbędą się w sobotę 30.10.21 w godzinach 11-17. Natomiast 13.11 w godz. 11-19, Centrum Janki zaprasza na wyjątkowe warsztaty naukowe z pokazem magika.

Liliputkowo to bajkowa kraina przypominającej Warszawę w stylu retro. Wśród kolorowych kamieniczek znajduje się urocza cukiernia, w której można wypiekać małe babeczki, oraz warsztat stolarski z wieloma drewnianymi narzędziami umożliwiającymi mnóstwo kreatywnych zabaw. Są też miniaturowe stoły kreślarskie i artystyczna pracownia ze wszystkimi potrzebnymi materiałami plastycznymi. W zaczarowanym świecie Liliputkowa dla maluchów przygotowano także wiele kolorowych przestrzeni z elementami 3D pobudzającymi wyobraźnię i dostarczającymi niezapomnianych wrażeń. Na miłośników mobilnego zwiedzania Warszawy czeka również specjalny tor z małymi autkami.

Miniaturowe Liliputkowo jest czynne od poniedziałku do soboty oraz w niedziele handlowe w godzinach 11:00 – 19:00 i dostępne bezpłatnie dla wszystkich odwiedzających.

 

 

JANKI_liliputkowo_FB_1200x1200px