02 grudnia
Nowa kolekcja Timberland w Time Trend

Nowa kolekcja zegarków Timberland to kwintesencja miejskiego, niezobowiązującego stylu doskonale wpisującego się w dziedzictwo marki. Tradycyjnie główną rolę odgrywają odcienie brązu – najbardziej charakterystycznego dla brandu koloru. Poza stonowanymi i wyważonymi barwami uwagę przykuwa sposób wykończenia skórzanych pasków. Tuż przy kopercie na paskach z obu stron zaaplikowano zatrzaski przypominające napy stosowane w elementach garderoby takich jak np. kurtki. Te niewielkie detale podkręcają wyszukaną i bardzo oryginalną stylistykę czasomierzy.

Prezentowana kolekcja o nazwie Wolcott to dwa modele – TBL.14859JSQS/61 i TBL.14859JSU/12. Pierwszy cechuje szaro-brązowa kolorystyka oraz stalowa koperta wykończona techniką szczotkowania. Zastosowanie wspomnianej techniki w zegarmistrzostwie pozwala na osiągnięcie matowego efektu stali oraz nadaniu jej delikatnego zabarwienia w stylu vintage. Drugi model to zestawienie brązowych odcieni z kopertą pokrytą czarną warstwą PVD. W przeciwieństwie do wcześniej wymienionej nowości tutaj tarczę pokryto nie połyskującym stalowym kolorem, a ciemną czekoladą. Obydwa modele wyposażono w multidatę oraz wodoszczelność na poziomie 50m.

Nowa kolekcja zegarków Timberland jest przede wszystkim wielosezonowa – to czasomierze, które nie przestaną być „trendy” za rok. Po drugie, to dodatki dla facetów, którzy lubią konkretne i solidne gadżety oraz tak jak sama marka – w męskiej szafie nie uznają kompromisów.

Ceny prezentowanych zegarków 799 zł.

2

6

1

5