28-30
styczeń
Nowy rok, nowy look!

Modowy weekend w Butiku Janki i wyjątkowy konkurs na FB!

Jeśli w myśl zasady nowy rok – nowa ja poszukujesz swojego stylu i modowych inspiracji, to Butik Janki przygotował coś specjalnie dla Ciebie!

Od piątku 28 stycznia do niedzieli 30 stycznia będziesz mogła skorzystać tam z usług makijażysty, fryzjera i stylistki, którzy pozwolą Ci wyczarować zupełnie nowy styl.

W jakich godzinach koniecznie odwiedzić Butik?

Czekamy na Ciebie w piątek od 14.00 do 20.00 oraz w sobotę i niedzielę od 12.00 do 19.00.

Nasze profesjonalne stylistki – Iwona i Roma – będą w tych dniach doradzać Wam, w czym najkorzystniej wyglądacie, jak dobrać idealne dodatki i czym kierować się w kreowaniu własnego, niepowtarzalnego stylu. Jedna ze stylistek będzie do Waszej dyspozycji w pop-upie, a konsultacja z nią będzie trwała maksymalnie pół godziny – to czas zupełnie wystarczający, by dowiedzieć się, na co zwrócić uwagę komponując zawartość swojej szafy.

Dodatkowo będziecie mogły na miejscu od razu zakupić pasujące ubrania czy dodatki i natychmiast rozpocząć noworoczną przemianę! Dostępne będą kreacje takich marek jak Posh, Betty Barclay, Anatka czy Ella Boutique.

Idealnym uzupełnieniem Waszego nowego wizerunku będzie metamorfoza flash – składająca się z makijażu dziennego i stylizacji włosów. Oddanie się w ręce mistrzów fryzjerstwa i makijażu to coś, o czym marzy każda pragnąca zmian w swoim wyglądzie pani!

Warunkiem skorzystania z metamorfozy flash jest uprzednie odbycie konsultacji ze stylistką.

Dodatkowo w trakcie modowego weekendu pojawią się w Butiku Janki goście specjalni!
W sobotę i niedzielę – każda w innym dniu – odwiedzą nas Magdalena Antosiewicz, czyli  @thirtyfashionblog oraz Magda Suzynowicz, znana jako @suzylifeblog. Obie są modowymi influencerkami i instagramerkami, a spotkanie z nimi z pewnością będzie ciekawym i inspirującym doświadczeniem.

 

Janki2022_Metamorfozy_FB_baner_1200x1200_A