Udogodnienia

PRZYJAŹNI DZIECIOM
Centrum Janki jest miejscem przyjaznym zarówno dorosłym jak i ich najmłodszym. Znaleźliśmy się na czwartym miejscu w raporcie „Centra handlowe przyjazne dzieciom” przygotowanym przez firmę doradczą Colliers. Sonda dotyczyła 32 centrów handlowych w aglomeracji warszawskiej, a o opinię poproszeni zostali rodzice.

Pokoje rodzinne:
Na terenie naszego Centrum mamy z dziećmi mogą skorzystać z pokoi rodzinnych, gdzie w miłej atmosferze, bez pośpiechu i stresu, można nakarmić i wygodnie przewinąć niemowlę.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Opaska niezgubka:
Centrum Janki jest nie tylko miejscem przyjaznym dzieciom, ale dba także o ich bezpieczeństwo. Każdy rodzic, który przyjdzie z dzieckiem do Punktu Informacyjnego w Centrum Janki będzie mógł bezpłatnie odebrać specjalną opaskę na rękę dla dziecka, która została zaprojektowana z myślą o zapewnieniu bezpieczeństwa najmłodszych klientów Centrum na wypadek ich zaginięcia. W tym celu wystarczy tylko wpisać na opasce numer kontaktowy do rodzica/opiekuna dziecka, co pozwali na szybką identyfikację malucha. Specjalna opaska na rękę jest produktem bezpiecznym, wykonanym z nowoczesnego oraz oddychającego materiału posiadającego atest PZH. Spełnia nie tylko rolę ochronną i edukacyjną, ale jest również kolorowym podarunkiem, który spodoba się Państwa dziecku.

opaski

Zabawki – bujaki:
Zabawki-bujaki, zlokalizowane w kliku miejscach na terenie Centrum Janki, cieszą się ogromnym powodzeniem wśród najmłodszych odwiedzających CH Janki.

INTERAKTYWNY PLAC ZABAW W CENTRUM JANKI

Centrum Janki jako jedno z nielicznych w Polsce może pochwalić się interaktywnym placem zabawa dla dzieci.
iFoot Kids to nowa multimedialna atrakcja składająca się z reagującej na ruch i dotyk interaktywnej podłogi oraz wielodotykowego stolika – pada. Te dwa elementy w połączeniu ze sobą tworzą nowoczesną strefę dziecięcej rozrywki i gwarantują Maluchom wrażenia nieporównywalne z żadnymi atrakcjami dostępnymi w tradycyjnych miniparkach.
W zależności od wieku i zainteresowań nasze Pociechy mają do wyboru aż 33 niezwykłe animacje o charakterze edukacyjnym i rozrywkowym, dzięki którym będą miały szansę m.in. zagrać w piłkę, lub na interaktywnym pianinie, rozwiązać quizy i wypełnić 5 różnych kolorowanek. Obsługa stolika dotykowego, jak i interaktywnej podłogi, jest niezwykle prosta i intuicyjna, dzięki czemu z iFoot Kids mogą korzystać nawet najmłodsze dzieci.
Interaktywny plac zabaw znajduje się pomiędzy salonem YES a perfumerią Sephora, od strony zachodniego wejścia do Centrum Janki i jest dostępny dla klientów w godzinach pracy centrum handlowego.
Dodatkowo dla najmłodszych klientów Centrum mamy coś specjalnego – książki z kolorowymi obrazkami dostępne przy strefie Wi-Fi.
Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców z dziećmi do wspólnej zabawy!

danejanki_12032019_mini-2-2

STREFA WI-FI

Bezpłatna sieć Wi-Fi to kolejne rozwiązanie przygotowane z myślą o klientach naszego Centrum. Dzięki publicznemu hot spotowi zlokalizowanemu w specjalnej strefie, każdy może skorzystać z bezpłatnego internetu podczas zakupów w Centrum Janki.

Strefa Wi-Fi

NIEPEŁNOSPRAWNI

Centrum Janki przygotowało dla osób niepełnosprawnych odwiedzających Centrum udogodnienie w postaci możliwości wypożyczenia bezpłatnie wózka inwalidzkiego. Chcemy, aby wizyta w naszym Centrum nie sprawiała nikomu trudności, ale była przyjemnością. Każdy, kto ma problemy z poruszaniem się może wypożyczyć wózek inwalidzki. Chęć skorzystania z wózka należy zgłosić w Punkcie Obsługi Klienta Centrum Janki pod numerem telefonu: 22 711 30 00, aby obsługa mogła dostarczyć wózek do Punktu Obsługi Klienta bądź na parking.