Udogodnienia

PRZYJAŹNI DZIECIOM
Centrum Janki jest miejscem przyjaznym zarówno dorosłym jak i ich najmłodszym. Znaleźliśmy się na czwartym miejscu w raporcie „Centra handlowe przyjazne dzieciom” przygotowanym przez firmę doradczą Colliers. Sonda dotyczyła 32 centrów handlowych w aglomeracji warszawskiej, a o opinię poproszeni zostali rodzice.

Pokoje rodzinne:
Na terenie naszego Centrum mamy z dziećmi mogą skorzystać z pokoi rodzinnych, gdzie w miłej atmosferze, bez pośpiechu i stresu, można nakarmić i wygodnie przewinąć niemowlę.

Opaska niezgubka:

Centrum Janki jest nie tylko miejscem przyjaznym dzieciom, ale dba także o ich bezpieczeństwo. Każdy rodzic, który przyjdzie z dzieckiem do Punktu Informacyjnego w Centrum Janki będzie mógł bezpłatnie odebrać specjalną opaskę na rękę dla dziecka, która została zaprojektowana z myślą o zapewnieniu bezpieczeństwa najmłodszych klientów Centrum na wypadek ich zaginięcia. W tym celu wystarczy tylko wpisać na opasce numer kontaktowy do rodzica/opiekuna dziecka, co pozwali na szybką identyfikację malucha. Specjalna opaska na rękę jest produktem bezpiecznym, wykonanym z nowoczesnego oraz oddychającego materiału posiadającego atest PZH. Spełnia nie tylko rolę ochronną i edukacyjną, ale jest również kolorowym podarunkiem, który spodoba się Państwa dziecku

STREFA WI-FI

Bezpłatna sieć Wi-Fi to kolejne rozwiązanie przygotowane z myślą o klientach naszego Centrum. Dzięki publicznemu hot spotowi zlokalizowanemu w specjalnej strefie, każdy może skorzystać z bezpłatnego internetu podczas zakupów w Centrum Janki. 

NIEPEŁNOSPRAWNI

Centrum Janki przygotowało dla osób niepełnosprawnych odwiedzających Centrum udogodnienie w postaci możliwości wypożyczenia bezpłatnie wózka inwalidzkiego. Chcemy, aby wizyta w naszym Centrum nie sprawiała nikomu trudności, ale była przyjemnością. Każdy, kto ma problemy z poruszaniem się może wypożyczyć wózek inwalidzki. Chęć skorzystania z wózka należy zgłosić w Punkcie Obsługi Klienta Centrum Janki pod numerem telefonu: 22 711 30 00, aby obsługa mogła dostarczyć wózek do Punktu Obsługi Klienta bądź na parking.