21 wrzesień
17 październik
Przyjdź po wyjątkowe rabaty do Centrum Janki!

Chcesz powitać jesień w dobrym stylu i okazyjnych cenach? Przyjdź do Centrum Janki w dniach 21 września – 17 października. Czeka mnóstwo gorących ofert z kategorii moda, uroda i sport, a do tego zniżki i rabaty nawet do -50%!

Zapowiada się aktywna jesień w modzie!

Wrzesień to najwyższy czas na uzupełnienie garderoby najnowszymi jesiennymi trendami! Najpopularniejsze marki kuszą nowymi kolekcjami. W modzie w tym sezonie królują krata, dzianiny, skóra oraz streetwear. W drogeriach i perfumeriach półki wypełniły się nowymi zapachami i produktami do pielęgnacji i makijażu. Centrum Janki pomaga nadążyć za nowymi trendami, oferując wyjątkowe rabaty! W dniach 21 września – 17 października na wszystkich uwielbiających modę, urodę i sport czekają specjalnie przygotowane zniżki do ponad pięćdziesięciu sklepów w Centrum! Zakupy w niższych cenach czekają zarówno w sklepach popularnych marek sieciowych, jak i unikalnych butikach, zlokalizowanych wyłącznie w Jankach, m.in. w:

  • 4F – rabat 15% na fitness
  • Diverse – rabat 20% na nieprzecenione spodnie jeans
  • Betty Barclay – nowy butik z unikalnymi kolekcjami dla kobiet, rabat 20% na cały asortyment
  • Medicine – rabat 25% na wszystkie produkty
  • Tous – rabaty od 30% do 50% na wybraną biżuterię
  • Yves Rocher – rabat 40% na wybrane produkty + prezent niespodzianka

A to nie wszystko! Specjalne rabaty obowiązują również na zabiegi pielęgnacyjne, między innymi w salonach Yasumii i Denique. Wszystkie informacje o rabatach i promocjach, dostępnych w czasie trwania akcji, a także najnowsze trendy i inspiracje można znaleźć na okazjewjankach.pl.

Wyjątkowa akcja rabatowa wymaga wyjątkowego zakończenia! Dlatego Centrum Janki w dniach 16-17 października zaprasza do specjalnej strefy mody i sportu. W programie m.in. ciekawe lifestylowe warsztaty oraz inspirujące spotkania z ekspertami – stylistami i wizażystami. Dodatkowo, na pierwszych 1500 klientów czeka słodki upominek – porcja pysznych lodów. Aby ją odebrać, należy w dniach 16-17 października zgłosić się z kuponem z katalogu z ofertami specjalnymi do Punktu Obsługi Klienta i wymienić go na voucher do Cukierni Sowa, A.Blikle lub lodziarni Grycan!

POBIERZ BROSZURĘ Z WYJĄTKOWYMI OFERTAMI PROMOCYJNYMI

 

Janki_notka_prasowa-1200x1200_moda_sport