12-13
luty
Słodkie Walentynki tylko w Centrum Janki

To jedyny taki dzień w roku, kiedy miłość króluje, a świat opanowują czerwone serca. Czy może być jeszcze przyjemniejszy? Tak, wystarczy zajrzeć do Centrum Janki, kupić upominek dla ukochanej osoby i odebrać pyszne pralinki lub makaroniki w specjalnie przygotowanej walentynkowej strefie! Na chętnych czeka też Insta serce i konkurs.

Centrum Janki to idealne miejsce, by znaleźć upominek dla tej jedynej ukochanej osoby. Dlatego warto sprawdzić propozycje sklepów i dodatkowo wziąć udział w walentynkowej akcji pełnej słodkich przyjemności. Akcja trwać będzie 12-13 lutego w godzinach 9.00-21.00. Każdy, kto w tych dniach zrobi zakupy za minimum 150 złotych, otrzyma słodki upominek: pyszne czekoladki z Cukierni Sowa lub urocze makaroniki od A.Blikle. Nagrody będzie można odebrać na Walentynkowym stoisku przy Punkcie Informacyjnym.

Z okazji święta miłości w Centrum Janki stanie też walentynkowy InstaSpot z wielkim sercem z balonów. Najpiękniejsze zdjęcia zrobione na jego tle zostaną nagrodzone w specjalnym konkursie przeprowadzonym na fanpage’u galerii na Facebooku. Będą także uroczą pamiątką tego wyjątkowego dnia.

Regulamin konkursu

 

Janki2021_SlodkieWalentynki_FB_baner_1200x1200