26-27
stycznia
„Smoki!” zawitają do Centrum Janki

W dniach 26-27 stycznia w godzinach 11.00-18.00 Centrum Janki zaprasza całe rodziny na wydarzenie towarzyszące premierze filmu animowanego „Jak wytresować smoka 3”. W programie wydarzenia m.in. smocze atrakcje oraz gry i zabawy z nagrodami, w tym bilety do magicznego parku LEGENDIA.

Kolejna odsłona super popularnej serii „Jak wytresować smoka” ponownie zabierze widzów do krainy walecznych Wikingów oraz smoków, które uczą się życia u boku ludzi. Jeszcze raz spotkamy się z Czkawką, Szczerbatkiem i innymi bohaterami, którzy skradli serca widzów na całym świecie. Przed nami mnóstwo nowych przygód i … zdradzimy tylko, że Szczerbatka spotka wielka smocza miłość.

Przedsmak kinowych atrakcji będzie można doświadczyć już podczas najbliższego wydarzenia w Centrum Janki, gdzie na klientów oraz fanów animacji „Jak wytresować smoka” czekają trzy smocze strefy:

  • Leć na smoku, czyli kręcimy zwiastun z najmłodszymi klientami Centrum Janki w roli głównej. Każdy uczestnik zabawy otrzyma w prezencie 30-sekundowy film z podróży na smoczym grzbiecie ze swoim udziałem;
  • Wioska Wikingów, gdzie dzieci będą mogły wziąć udział w grach sprawnościowych, a po zebraniu sprawności (czterech naklejek) otrzymają filmową pamiątkę;
  • Strefa Playmobil Dragons, czyli zabawa kolorowymi smoczymi figurkami.

Uzupełnieniem wydarzenia będą smocze konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Do wygrania m.in. bilety do magicznego parku LEGENDIA – największego tematycznego parku rozrywki w Polsce.

„To będzie prawdziwe wejście smoka! Specjalnie z okazji startu ferii zimowych zabierzemy najmłodszych klientów Centrum Janki do świata, który można oglądać w filmie animowanym ‘Jak wytresować smoka 3’. Zapraszamy całe rodziny do Wioski Wikingów, udziału w konkursach z nagrodami, a także wspólnego tworzenia zwiastuna filmu z podróży na smoczym grzbiecie” – mówi Anna Walerych, dyrektor Centrum Janki.

Udział w wydarzeniu „Smoki!” w jest bezpłatny. Film „Jak wytresować smoka 3” będzie można oglądać w kinach od 15 lutego 2019 roku.

REGULAMIN

 

Janki_Smoki3_baner_InfoKiosk_800x800