21 czerwiec
Sprzedawca Calzedonia

Sprzedawca Calzedonia Sadyba Best Ball

Interesujesz się modą i najnowszymi trendami?

Lubisz wyzwania i dynamiczne środowisko pracy?

Chcesz rozwijać się w sprzedaży i uczyć obsługi klienta od najlepszych?

DOŁĄCZ DO NAS!

Aktualnie na świecie mamy ponad 3300 sklepów, w Polsce jest ich ponad 137. Wciąż się rozwijamy, otwieramy nowe lokalizacje i poszukujemy talentów do naszych zespołów.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: SPRZEDAWCA

Nauczymy Cię wszystkiego! Zanim rozpoczniesz pracę, weźmiesz udział w szkoleniach, dzięki którym poznasz nasze produkty, sposób funkcjonowania sklepu oraz oczywiście tajniki profesjonalnej obsługi klienta i sprzedaży.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Stałe wynagrodzenie z systemem premiowym
  • Pakiet benefitów
  • Atrakcyjną zniżkę na produkty naszych marek
  • Szkolenia wspomagające rozwój kompetencji
  • Pracę w uśmiechniętym i przyjaznym zespole profesjonalnych sprzedawców

Wymagania:

  • Dyspozycyjność w weekendy

Zainteresowane osoby Prosimy przesyłać CV na adres mailowy

olgamalinowska.fashionshop@gmail.com

Administratorem Twoich danych jest: Fashion Shop Maurizio Di Girolamo, właściciel sklepu Calzedonia i Intimissimi Sadyba Best Mall. Twoje dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c (wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze) oraz art. 6 ust. 1 lit. a (Pańskiej zgody – przysługuje Panu prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem), Twoje dane nie będą przekazywane do osób trzecich. Twoje dane będą przechowywane przez okres rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez 3 miesiące, Przysługuje Ci prawo do żądania od administratora dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych, jak również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (tj. do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych), Podanie przez Ciebie danych nie jest obowiązkowe, ale jest niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Prosimy o zmieszczenie klauzuli w CV „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

 

calzedonia