23-30
kwiecień
Twoje ubrania mają moc! Przynieś je do Centrum Janki, wesprzyj Ukrainę i odbierz kartę podarunkową!

Akcja zbierania ubrań rozpocznie się w sobotę 23 kwietnia i potrwa do 30 kwietnia. W pierwszy weekend akcji, czyli 23 i 24 kwietnia, w Centrum Janki odbędą się również warsztaty dla dzieci. Podczas zajęć najmłodsi (i nie tylko) będą mogli ze swoich starych dżinsowych spodni czy kurtek zrobić prawdziwe modowe perełki. Warto zabrać ze sobą stare dżinsowe rzeczy!

Wydarzenie będzie doskonałą okazją, by przejrzeć szafę i oddać ubrania: nowe lub używane, ale w bardzo dobrym stanie, czyli suche, czyste, niezniszczone, niepoplamione, bez dziur oraz kompletne. Zbierane będą wszystkie elementy garderoby damskiej, męskiej i dziecięcej, a także buty, torebki i biżuteria.

Za każdy kilogram przyniesionych ubrań Ubrania Do Oddania przekażą złotówkę na rzecz fundacji wspierającej Ukrainę.

Dodatkową zachętą do udziału w wydarzeniu jest fakt, że za 10 kilogramów przekazanych ubrań można będzie otrzymać kartę podarunkową do Centrum Janki o wartości 40 zł.  Dzięki temu klienci przy okazji wiosennego wietrzenia szafy nie tylko wesprą szczytny cel, ale także zyskają miłe bonusy.

UbraniaDoOddania.pl powstał w 2017 roku i od tamtej pory dzięki swojej działalności przekazał na rzecz organizacji pozarządowych ponad 840 000 zł. Dzięki wprowadzeniu ubrań do drugiego obiegu dajemy im nowe życie i z powodzeniem wspierają finansowo fundacje i stowarzyszenia. Akcja organizowana wspólnie z Centrum Janki będzie doskonałą okazją, by nie tylko pomóc innym, ale także dowiedzieć się więcej o recyklingu ubrań i dołączyć do społecznie ważnego działania.

Stoisko akcji czynne w godzinach 13.00 – 19.00

REGULAMIN AKCJI

 

Janki_ubrania_online_FB_post_526x526px