USŁUGI

Punkt Informacyjny Centrum Janki

Lubisz robić zakupy bez zbędnych bagaży? Potrzebujesz zrobić ksero dokumentów? Interesuje Cię wypożyczenie wózka dziecięcego? Odwiedź Punkt Informacyjny Centrum Janki, który jest zlokalizowany na rotundzie, w pobliżu sklepów Apart, Ecco, W.Kruk oraz Douglas. Możesz tam skorzystać z następujących usług:

matka
Bezpłatne wypożyczenie spacerówki dla dzieci – zamówienie na wózek dziecięcy musisz złożyć na co najmniej 30 minut przed wypożyczeniem. Zamówienie możesz złożyć osobiście w Punkcie Informacyjnym, telefonicznie pod numerem 22 711-30-00 (02), poprzez formularz na stronie internetowej Centrum Janki w zakładce „Kontakt” lub mailowo na adres chjanki@kartapodarunkowa.info.pl lub janki@apsysgroup.pl;
matka
Bezpłatne wypożyczenie wózka dla osób niepełnosprawnych – zamówienie na wózek musisz złożyć na co najmniej 30 minut przed wypożyczeniem. Zamówienie możesz złożyć osobiście w Punkcie Informacyjnym, telefonicznie pod numerem 22 711-30-00 (02), poprzez formularz na stronie internetowej Centrum Janki w zakładce „Kontakt” lub mailowo na adres chjanki@kartapodarunkowa.info.pl lub janki@apsysgroup.pl;
matka
Punkt ksero – możesz skorzystać z usług kopiowania oraz skanowania. Usługi są bezpłatne, a dla jednej osoby wykonujemy nie więcej niż 5 stron kopii i/lub skanów;
matka
Wypożyczenie parasola – możesz skorzystać z bezpłatnego wypożyczenia parasola

Szanowni Państwo,

W związku z zaistniałą sytuacją oraz zachowaniem zasad maksymalnego bezpieczeństwa nasze usługi dotyczące możliwości wypożyczenia spacerówki, wózka, parasola czy wykonania xero zostają czasowo wstrzymane.

 

Godziny otwarcia Punktu Informacyjnego w Centrum Janki:

Poniedziałek – Sobota 9:00 – 21:00

Niedziela Handlowa 9:00 – 20:00

 

1. Karta podarunkowa Centrum Janki

Szukasz pomysłu na prezent urodzinowy, świąteczny lub walentynkowy? Sprezentuj najbliższej osobie kartę podarunkową Centrum Janki!

Karta podarunkowa to rodzaj karty przedpłaconej, która honorowana jest we wszystkich punktach znajdujących się na terenie Centrum Janki posiadających terminal płatniczy.

Kartę podarunkową można zakupić w Punkcie Informacyjnym w Centrum Janki. Kartę można zasilić kwotą od 30 do 4000 złotych. Karta podarunkowa jest ważna przez okres 12 miesięcy od daty zakupu lub do wyczerpania środków. Jest możliwe dokonanie transakcji łączonej w przypadku chęci zakupu produktu, którego wartość przekracza kwotę środków dostępną na karcie podarunkowej. Brakującą kwotę można zapłacić gotówką lub inną własną kartą płatniczą.

Jak korzystać z karty podarunkowej Centrum Janki?

 • karta działa jak zwykła karta płatnicza;
 • zakupy z kartą są możliwe w kilku różnych punktach i sklepach do wyczerpania limitu karty;
 • z karty nie ma możliwości wypłacenia środków w bankomacie;
 • stan środków dostępnych na karcie można sprawdzić na stronie www Centrum Janki i pod adresem www: www.flex-e-card.pl

REGULAMIN

 

2. Pozostałe usługi dostępne na terenie Centrum Janki

Sprawdź, z jakich usług możesz skorzystać w Centrum Janki! Czekają na Ciebie:

 • usługi bankowe – na terenie Centrum Janki swoje placówki mają banki mBank oraz ING Express;
 • usługi bankomatowe – na terenie Centrum Janki swoje bankomaty posiadają Euronet, ING, mBank, Santander;
 • usługi turystyczne – na terenie Centrum Janki znajdują się biura podróży Itaka, Neckermann, Rainbow Tours, TUI, Travelplanet.pl oraz Coral Travel;
 • usługi telekomunikacyjne – zapraszamy do punktów Orange, Play, Plus Cyfrowy Polsat oraz T-Mobile;
 • usługi fotograficzne – usługa realizowana przez salon Fotojoker;
 • usługi fryzjerskie – zapraszamy do salonów Jean Louis David, Denique oraz Hop-Chop Barber Shop;
 • usługi optyczne – na terenie Centrum Janki znajduje się salon Lynx Optique, SUNLOOX, Gafas oraz Vision Express;
 • myjnia samochodowa – usługa realizowana przez Norauto;
 • pralnia – na terenie Centrum Janki znajduje się pralnia 5 a sec;
 • szewc i punkt ksero – dostępne w salonie Mister Minit;
 • serwis GSM – zapraszamy do punktów Teletorium oraz Telakces.com;
 • platforma TV – zapraszamy do Canal +/ Legia Fan Corner oraz Plus Cyfrowy Polsat
 • stacje ładowania samochodów elektrycznych – na poziomie 0 oraz na -1.

 

3. Nasze Centrum jest miejscem przyjaznym psom.

Zgodnie z regulaminem Centrum, pkt 11: „Dozwolone jest wprowadzanie psów na teren Centrum (z wyłączeniem strefy food court oraz sklepów, w których sprzedawane są produkty spożywcze) na smyczy, a w przypadku psów ras agresywnych również w kagańcu. Wszystkie nieczystości powinny zostać usunięte przez ich właścicieli, a odpowiedzialność za zwierzęta spoczywa na ich właścicielach.”.

Na klientów z czworonogami czeka miska z wodą ustawiona przed wejściem od strony sklepu Go Sport oraz jednorazowe miseczki, po które można zgłosić się do Punktu Informacyjnego.