19-20
czerwiec
Wakacje z nagrodami w Centrum Janki

Urlop nad Bałtykiem czy na Mazurach? A może wypoczynek w przydomowym ogródku? Wiele wskazuje na to, że w tym roku wielu z nas spędzi wakacje w Polsce. Aby letni relaks był jeszcze bardziej udany, w dniach 19-20 czerwca w godzinach 11:00-19:00 Centrum Janki organizuje akcję, w której do zdobycia będą dmuchane zabawki na plażę – m.in. kultowe flamingi w rozmiarze XL!

Ostatnie miesiące były dla wszystkich trudne, jednak już czas, aby pomyśleć o wakacjach i chwilach błogiego wypoczynku. Polskie morze, jeziora i rzeki na pewno skuszą wielu spragnionych słońca i relaksu. Tuż przed wakacjami, w dniach 19-20 czerwca, Centrum Janki zaserwuje swoim Klientom kolorową letnią promocję, w ramach której zakupy w Centrum Janki będą nagradzane plażowymi akcesoriami, idealnymi do zabaw nad polskimi akwenami lub w przydomowych basenach. Wystarczy zrobić zakupy:

  • za 250 złotych (na maksymalnie dwóch paragonach), aby odebrać dmuchanego małego łabędzia, materac w kształcie mohito czy shake’a,
  • za 400 złotych (na maksymalnie trzech paragonach), aby otrzymać w prezencie dmuchaną truskawkę, mopsa, tropikalny liść, ananasa czy flaminga tropical,
  • za 600 złotych (na maksymalnie czterech paragonach), aby cieszyć się upominkiem w postaci dmuchanych skrzydeł, jednorożca, flaminga czy łabędzia – wszystkie w rozmiarze XL!

W puli nagród znajduje się blisko 500 upominków. Regulamin akcji jest dostępny w Punkcie Obsługi Akcji. Akcja przeprowadzona zostanie z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa sanitarnego.

 

latonagrody_10062020_mini2