21-25
sierpnia
ZAPRASZAMY NA WIELKIE OTWARCIE CENTRUM JANKI!

Zapraszamy na Wielkie Otwarcie Centrum Janki!

Już w dniach 21 – 25 sierpnia zapraszamy na wydarzenie, którym zakończymy rozbudowę Centrum Janki. Przez pięć dni czeka na Państwa nieskończenie wiele atrakcji – w tym codzienne gry, zabawy i konkursy dla najmłodszych!

W drugiej połowie sierpnia w Centrum Janki będzie naprawdę gorąco! Przez 5 dni w towarzystwie gwiazd świętować będziemy otwarcie Centrum po przebudowie. Zaczniemy nietypowo, bo… od kuchni, a skończymy wielkim muzycznym finałem.

21 sierpnia, w środę, Centrum Janki opanują mistrzowie kuchni. Mateusz Gessler pokaże, jak przyrządzić smaczne i efektowne dania, a Natalia Paździor zaprosi dzieci do wspólnego gotowania. Swój kulinarny talent pokażą również Barbie oraz Rybka Mini Mini, które zaangażują najmłodszych do dekorowania różnych słodkich pyszności.

22 sierpnia, w czwartek, scenę w Centrum Janki oddamy młodym lokalnym talentom – rozpoczniemy dwudniowy casting do konkursu Talent Show, w którym mieszkańcy Warszawy, Janek i okolic będą mieli szansę zaprezentowania swoich umiejętności i powalczyć o super nagrodę – rodzinny wyjazd do Disnaylandu. Swój udział w zabawie zgłaszać będzie można już niedługo – szczegóły podamy na stronie Centrum Janki oraz na fan page’u Centrum na Facebooku.
Gwiazdą dnia będzie słynny vloger Blowek, a najmłodszych ponownie przywita przesympatyczna Rybka Mini Mini, tym razem w towarzystwie przyjaciół – Enchantimals. Nie zabraknie konkursów z nagrodami!

23 sierpnia, piątek, upłynie nam pod hasłami zdrowego, aktywnego i ekologicznego trybu życia. Paulina Smaszcz – Kurzajewska porozmawia z Mają Popielarską o tym, jak zadbać o ogród na jesień, a także zaprezentuje najciekawsze rośliny sezonu.
Na scenie odbędą się pokazy najnowszych kolekcje mody sportowej z oferty salonów z Centrum Janki. W programie również drugi dzień castingu do konkursu Talent Show oraz spotkanie z Rybką Mini Mini i Hot Wheels.

24 sierpnia, sobota, poświęcona będzie modzie. Maja Sablewska i Zosia Ślotała, przy wsparciu klientów centrum, stoczą emocjonującą Bitwę na Style. Członków teamów obu stylistek rekrutować będziemy już od 5 sierpnia na Facebooku Centrum Janki – szczegóły wkrótce.
A niezawodna Rybka Mini Mini tym razem zaprosi najmodniejszą wśród dziecięcych gwiazd – Barbie Fashionistkę.

25 sierpnia, niedziela – ostatni dzień Wielkiego Otwarcia to święto rodzinnej rozrywki i dobrej muzyki. Finał konkursu Talent Show, któremu przewodniczyć będą ekspert w tańcu Rafał „Roofi” Kamiński oraz aktorka Monika Mrozowska, na pewno rozpali emocje uczestników i publiczności. W drugiej połowie dnia utalentowani amatorzy ustąpią miejsca znanym gwiazdom – w atmosferę dobrej zabawy wprowadzi wszystkich uwielbiany przez młodsze nastolatki zespół 4Dreamers, a całość zakończy Ewa Farna.
Na pożegnanie najmłodszych, do Rybki Mini Mini dołączą Tomek i Przyjaciele.

Zapraszamy Państwa serdecznie do uczestnictwa we wszystkich atrakcjach!
A już teraz zachęcamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych i wzięcia udziału w kwalifikacjach do TalentShow oraz Bitwy na Style.

 

noweotwarciejanki_18072019_mini2