Karta podarunkowa

UWAGA!

W związku z decyzją o zamknięciu większości sklepów w galeriach handlowych karty podarunkowe, których ważność wygasa w trakcie ograniczenia funkcjonowania galerii handlowych zostaną bezpłatnie przedłużone o okres zamknięcia galerii.

W celu przedłużenia ważności karty podarunkowej, która wygasła w trakcie ograniczenia funkcjonowania galerii, każdy Posiadacz karty proszony jest o skontaktowanie się z nami po otwarciu galerii, najpóźniej 2 tygodnie po jej otwarciu. Datą wyjściową do przedłużenia ważności kart jest data otwarcia galerii.

W związku z zaistniałą sytuacją wszystkie zamówienia Click&Collect będą zrealizowane po ogłoszeniu otwarcia galerii handlowych.

Bardzo proszę o kierowanie wszelkich reklamacji oraz zapytań na adres mailowy: karta@emlpayments.com lub o kontakt telefoniczny: (22) 490 69 23


Dlaczego warto już dziś zaszaleć z kartą podarunkową w Centrum Janki?
Sprawdź zasady i ciesz się zakupami!

Z Kartą Podarunkową Janki możesz od razu skorzystać z wyjątkowej oferty naszego Centrum, by kupić więcej!

Kartą Podarunkową Janki możesz płacić za dowolne zakupy we wszystkich punktach handlowych i usługowych Centrum Janki, posiadających terminal do płatności kartami.

Poinformuj sprzedawcę wcześniej o aktualnej wartości środków na Twojej Karcie, płatności łączonej tą Kartą oraz o dopłacie gotówką lub inną kartą. Jeśli wpadło Ci w oko coś, czego wartość przekracza stan środków na Twojej Karcie Janki, możesz dokonać transakcji łączonej.
Częściowo za rachunek zapłacisz gotówką lub w niektórych punktach inną kartą płatniczą, a resztę dopłacisz środkami ze swojej Karty Janki. Dzięki transakcjom łączonym możesz wydać pieniądze z Twojej Karty Podarunkowej Janki co do grosza!
Do Twojej Karty Janki dołączony jest Regulamin użytkowania Karty i wydruk z informacją o dacie ważności środków na Karcie.

Kartę możesz zrealizować osobiście lub ją podarować.

Życzymy udanych zakupów!

REGULAMIN                             STAN KONTA