BĘDZIE SIĘ DZIAŁO! DZIEŃ DZIECKA DLA DUŻYCH I MAŁYCH

ZRÓB ZAKUPY I SKORZYSTAJ Z JEDNEJ Z NIESAMOWITYCH ATRAKCJI!

Możesz się nieźle zabawić, robiąc zakupy w Centrum Janki za 300, 500 lub 700 zł i rejestrując paragony w Punkcie Obsługi Akcji otwartym od godziny 12.00 do 20.00. Co na Ciebie czeka?

  • 300 zł - odjechany, dmuchany tor przeszkód! Idealny dla małych i dużych. Podejmij wyzwanie i ruszaj po przygodę!
  • 500 zł - przejażdżka Monster Truck’iem! Monster Trucki mają nawet 7 metrów długości i ważą ponad 6 ton! Przejazd tym spektakularnym pojazdem pozostawi po sobie niesamowite wrażenia!
  • 700 zł - wznos balonem! To prawdziwie odlotowa rozrywka. Marzysz o tym, by wznieść się ponad ziemię i zapomnieć na chwilę o wszystkim innym? Wsiadaj do balonu i oglądaj okolicę z perspektywy lotu ptaka! * (*uwaga! Wznosy balonem zależne są od warunków pogodowych)

Wszystkie atrakcje znajdą się w okolicach sklepów Smyk I Media Expert! Szukajcie specjalnych oznakowani!

BAW SIĘ I UCZ PIERWSZEJ POMOCY!

W dni akcji, w Centrum (na rotundzie obok Punktu Obsługi Klienta) znajdziesz u nas również efektowną strefę foto, w której najmłodsi będą się świetnie bawić, a na zewnątrz 27 maja dodatkowo pojawi się edukacyjna strefa, w której dzieci nauczą się zasad pierwszej pomocy! Znajdzie się tam nawet defibrylator i okulary VR, dzięki którym obejrzysz wnętrze karetki w wirtualnej rzeczywistości, a także mnóstwo materiałów edukacyjnych dla małych i dużych.