MODA BASIC – MINIMUM UBRAŃ, MAKSIMUM STYLIZACJI!

Chcesz osobiście spotkać się ze stylistką i skorzystać z jej darmowych konsultacji? Przy okazji przejść wizualną metamorfozę pod okiem makijażystów? Zapraszamy!

Przyjdź do Butiku Janki Pop Up, znajdującego się w sąsiedztwie salonów W.Kruk, Apart oraz niedaleko Punktu Informacyjnego.

Tematem przewodnim naszych najbliższych spotkań będzie moda basic, czyli ubrania o klasycznych krojach i neutralnych kolorach, które stanowią podstawę każdej kobiecej garderoby. Nasze stylistki doradzą jakie ubrania i dodatki w tym stylu warto mieć w swojej szafie. Stawiamy na minimum ubrań i maksimum stylizacji!

Podpowiemy również, jakie trendy królują w tym sezonie na stokach i pomożemy dobrać odpowiedni strój. Wyprzedaże to doskonały moment, żeby upolować stylowe kombinezony, kurtki, spodnie czy buty.

Ustawiamy również karnawałowy alert! Jeśli planujesz wyjście na bal karnawałowy, a nie znalazłaś odpowiedniej sukienki – przyjdź do nas! Wybierzemy dla Ciebie stylizacje w najmodniejszych kolorach i fasonach, w których poczujesz się jak prawdziwa gwiazda

Czekamy na Ciebie w dwie soboty w miesiącu z ciekawymi stylizacjami i promocjami. Zapisz się już dziś na kolejne edycje Pop Up Butik Janki! Soboty 4 i 25 lutego (12:00-19:00).

https://fb.com/book/centrumjanki/  

Do zobaczenia!

 

KIEDY?

4 i 25 lutego w godzinach 12:00-19:00

GDZIE?

Butik Janki Pop Up

(znajdujący się w sąsiedztwie salonów W.Kruk, Apart oraz niedaleko Punktu Informacyjnego)