#Instaprzestrzeń w klimacie black&white

Witaj w #Instaprzestrzeni - miejscu, gdzie fotograficzne marzenia stają się rzeczywistością!

To miejsce, gdzie każdy krok, każde ujęcie i każda kreatywna wizja są mile widziane. Zlokalizowane przy sklepie H&M, dostępne dla wszystkich klientów zupełnie za darmo. Niezależnie od tego, czy jesteś influencerem, pasjonatem fotografii, czy po prostu osobą ceniącą piękno i estetykę, #Instaprzestrzeń jest miejscem, w którym możesz wyrazić siebie i stworzyć niesamowite zdjęcia oraz video.
 

Co czyni #Instaprzestrzeń wyjątkową?

Przede wszystkim unikalne wnętrze. Nasza przestrzeń została starannie zaaranżowana, dominuje w niej kolorystyka black&white z dodatkiem zawsze modnego różu. Ściany zaprojektowaliśmy tak, aby stanowiły doskonałe tła do zdjęć. Znajdziesz tu odważne wzory, wannę wypełnioną piłeczkami, a także akcesoria okazjonalne, które dodadzą klimatu twoim zdjęciom.

Czy jesteś gotów stworzyć swoje idealne zdjęcie? Odwiedź Instaprzestrzeń już dziś i podziel się swoimi wspaniałymi momentami z nami na Instagramie i innych mediach społecznościowych, używając hashtagów #Instaprzestrzeń oraz #CentrumJanki.
 

Wynajem komercyjny

Jeśli jesteś profesjonalnym fotografem lub organizujesz komercyjne sesje zdjęciowe, to również mamy dla ciebie ofertę. #Instaprzestrzeń dostępna jest do wynajęcia na sesje zdjęciowe. O szczegóły zapytaj w naszym Punkcie Obsługi Klienta: chjanki@kartapodarunkowa.info.pl.