REWOLUCJA AI – NARZĘDZIA I METODY WSPÓŁPRACY

Jeżeli pracujesz lub planujesz rozpocząć pracę z narzędziami opartymi o sztuczną inteligencję, to koniecznie musisz wziąć udział w naszym warsztacie. Prowadzący poruszy zarówno kwestie etyczne i prawne związane z AI, jak i przećwiczy z grupą wykorzystanie narzędzi AI w praktyce.

KIEDY?

17 maja w godz. 10:30-13:30

GDZIE?

W Przestrzeni dla Biznesu w Centrum Janki

Obszary, które poruszymy na warsztacie: 

Etyka i bezpieczeństwo w praktycznym wykorzystywaniu AI

Moduł koncentruje się na etycznych i prawnych aspektach wykorzystania AI w tworzeniu treści i grafik. Omawiane będą kwestie praw autorskich, deepfake, manipulacji treścią oraz sposoby unikania pułapek etycznych. Celem modułu jest podniesienie świadomości uczestników na temat etyki i bezpieczeństwa w pracy z narzędziami AI.

Po tym module uczestnicy zrozumieją ryzyka związane z wykorzystaniem AI i nauczą się, jak bezpiecznie i etycznie korzystać z narzędzi AI w swojej pracy twórczej.

Praktyczne zastosowanie AI w poprawie treści i tworzeniu grafik

Ten moduł skupia się na praktycznym wykorzystaniu narzędzi AI do poprawy jakości tekstów i tworzenia zaawansowanych grafik. Uczestnicy poznają i wypróbują narzędzia AI. Celem modułu jest wyposażenie uczestników w wiedzę i umiejętności korzystania z narzędzi AI do tworzenia i poprawy treści pisemnych oraz graficznych.

Po tym module uczestnicy będą w stanie samodzielnie wykorzystywać wybrane narzędzia AI do poprawy jakości swoich tekstów oraz tworzenia atrakcyjnych grafik i materiałów wizualnych.

Interakcja z AI - zaawansowane techniki pracy z narzędziami AI

Uczestnicy zgłębią zaawansowane techniki pracy z narzędziami AI, takie jak zaawansowane promptowanie w GPT-3 dla generowania wysokiej jakości treści oraz techniki tworzenia bardziej skomplikowanych grafik i projektów wizualnych. Celem modułu jest rozwinięcie umiejętności uczestników w zaawansowanej pracy z narzędziami AI, pozwalającej na tworzenie wysokiej jakości treści i grafik.

Po tym module uczestnicy będą posiadać zaawansowaną wiedzę i umiejętności w zakresie interakcji z AI, co umożliwi im tworzenie bardziej skomplikowanych i zaawansowanych projektów z wykorzystaniem AI.

 

PROWADZĄCY:

Tomasz Chyrchel - psycholog twórczości, od 2011 r. pracuje jako trener rozwoju kompetencji biznesowych w obszarze budowania zespołów, projektowania innowacji, kreatywnego przywództwa i rozwiązywania problemów. Certyfikowany coach specjalizujący się w projektach rozwoju kadry menedżerskiej średniego i wyższego szczebla. Prowadzi szkolenia z zakresu: metody design thinking i service design, trendwatching; lean start-up; klimat dla kreatywności w korporacji.

 

Warsztaty są bezpłatne, obowiązują zapisy. 

Napisz na chjanki@kartapodarunkowa.info.pl i zarezerwuj swoje miejsce!