ZANURZ SIĘ W ZIELONYM ŚWIECIE EKOLOGII I WYGRYWAJ NAGRODY!

ZRÓB ZAKUPY I ZDOBĄDŹ SKRZYDŁOKWIAT!

Skrzydłokwiat jest piękną rośliną, która poza walorami wizualnymi posiada również zdrowotne – doskonale oczyszcza powietrze z trujących substancji. Z tego względu jest rekomendowana m.in. przez NASA. Świetnie poradzi sobie w zacienionym miejscu i potrafi kwitnąć nawet zimą! Do zdobycia skrzydłokwiatu prowadzą jedynie 3 proste kroki:

  • Zrób zakupy za co najmniej 250 zł na maksymalnie 2 paragonach
  • Zarejestruj paragony w Punkcie Obsługi Akcji
  • Odbierz swój skrzydłokwiat i ciesz się nowym, zielonym przyjacielem!

Szczegółowy regulamin promocji znajdziesz w Punkcie Obsługi Akcji.

COŚ DLA NAJMŁODSZYCH - WEŹ KARTON NA WARSZTAT!

Wpadnij na nasze warsztaty i dowiedz się, jakie cuda można wyczarować ze zwykłego kartonu! Niepotrzebne pudełka, które zwykle wyrzucasz do śmieci, mogą zamienić się w niepowtarzalne zabawki. Mebelki, laptop lub narzędzia ogrodowe – z kartonu zrobisz dosłownie wszystko! Wystarczy tylko odrobina wyobraźni i dobrych chęci, a stare pudełka zyskają nowe życie.

ZOSTAŃ OGRODNIKIEM I SADŹ ROŚLINY BEZ OGRANICZEŃ!

Chcesz odkryć tajniki skutecznej pielęgnacji roślin i nauczyć się o nie dbać? Warsztaty ogrodnicze są właśnie dla Ciebie! Dowiesz się tu, jak dbać o swoich liściastych przyjaciół i poznasz proste metody, które pozwolą Ci cieszyć się piękną roślinnością w domu, na balkonie czy w ogrodzie.

TWÓRZ NIEZWYKŁE KOKEDAMY!

Marzysz o niepowtarzalnym mini-ogrodzie w oryginalnej formie? Jeśli tak, to te warsztaty są właśnie dla Ciebie! Kokedama to japońska sztuka sadzenia roślin w kuli złożonej z ziemi i mchu, co pozwala na uzyskanie niezwykłego efektu. Kule z roślinami ozdobią każdy zakątek Twojego domu i pozwolą Ci poczuć się tam jak w zielonej oazie!

KIEDY?
23 września

GDZIE?
W zielonej strefie akcji na rotundzie