BAW SIĘ I ODKRYWAJ TAJEMNICE PRZYRODY!

Na nadchodzące lato w Centrum Janki przygotowaliśmy coś specjalnego dla wszystkich miłośników wspaniałej zabawy i przyrodniczych odkryć!

ZAJRZYJ NA JANKOWĄ POLANĘ!

To miejsce, w którym poczujesz się jak na łonie natury! Jankowa Polana otwiera przed Tobą możliwości tworzenia skomplikowanych torów zabaw z interaktywnych kamieni, labiryntów magnetycznych na wzór owadzich domków, a także świetnej zabawy przy poszukiwaniu drogi korników w labiryntach elektrycznych! Usłyszysz tu prawdziwe dźwięki natury: śpiew ptaków i inne odgłosy zwierząt. Poskaczesz przez strumyki i odkryjesz tajemnice światła! Możesz tu nie tylko podziwiać światło rozszczepione na różne kolory w kropli rosy, ale również stworzyć swój własny, niepowtarzalny teatrzyk cieni!

GDZIE?
Naprzeciwko drogerii Hebe

KIEDY?
W godzinach otwarcia galerii

 

ZASZALEJ NA NOWYM PLACU ZABAW!

Znajdziesz tu nadwodną roślinność, kolorowe ważki, a także barwne, letnie kwiaty, których budowa Cię zachwyci! Zobaczysz z bliska stworzenia żyjące w zwalonych drzewach czy w ciemnych zakamarkach pod kamieniami, zaskoczy Cię też niezwykła budowa konarów i gałęzi. Możesz wcielić się w rolę koników polnych lub mrówek, poszukać kreta w jego podziemnym tunelu, a nawet zjeżdżać we wnętrzu giętej trawy!

Nie zwlekaj, ruszaj po mnóstwo wspaniałej rozrywki i cennej wiedzy do Centrum Janki!